Cennik

Konsultacja lekarska przed zabiegiem

300zł

Oczyszczanie wodorowe Aquasure H2

400 zł

głębokie oczyszczenie skóry nowoczesnym i bezpiecznym urządzeniem Aquasure H2. Wodorowe oczyszczanie twarzy zalecamy każdemu, a w szczególności osobom z cerą problematyczną.

Peeling medyczny

od 350 zł / zabieg

stosowany w przypadku cery naczyniowej, trądzikowej, z przebarwieniami, oznakami starzenia, wymagane kilka zabiegów co ok 3 tygodnie

Mezoterapia

od 400 zł/ zabieg

rewitalizacja skóry przy pomocy mikroiniekcji produktem NCTF, wymagane kilka zabiegów co 2-4 tyg

Rewitalizacja okolicy oka - Beautifeye

550 zł

peeling chemiczny skóry powiek ujednolicający koloryt skóry, mezoterapia nanoigłowa preparatem NCTF okolicy oka w celu kompleksowego odmłodzenia tego obszaru

Mezoterapia skóry głowy

600 zł / zabieg

stosowany w przypadku łysienia do kondycjonowania skóry owłosionej głowy polipeptydami 4 x co 2 tygodnie (2000 zł za 4 zabiegi)

Global eyecon

500 zł

Mesoestetic Global Eyecon to kuracja, która redukuje niedoskonałości występujące na skórze w okolicy oka, profesjonalny zabieg o globalnym działaniu: spłyca zmarszczki, redukuje cienie i obrzęki pod oczami. Protokół zabiegu obejmuje: peeling + koktajl do użycia śródskórnego przy użyciu m.pena.

Mesoeclat

400 zł

Działanie zabiegu koncentruje się na wsparciu mechanizmów obronnych organizmu oraz odnowie komórkowej, zaopatrując skórę w składniki niezbędne do optymalnego odżywienia i nawilżenia. Pierwszy kompleksowy zabieg anti- aging o natychmiastowym i trwałym działaniu.

Biostymulacja spersonalizowana metodą mezoterapii

od 600 zł (jedna okolica)

Wybór produktów do mezoterapii dobierany jest indywidualnie zgodnie z potrzebami skóry.

Skinbooster

1 amp 1000 zł, 2 amp 1600 zł

kondycjonowanie skóry przy pomocy usieciowanego kwasu hialuronowego podawanego poprzez mikroiniekcje 2-4 x co miesiąc

Botox

od 500 zł

podawane w przypadku zmarszczek mimicznych, 1 okolica 600 pln, 2 okolice 1050 pln, 3 okolice 1500 pln, (okolica to np. tzw. kurze łapki/lwia zmarszczka/linie poziome czoła/króliczki na nosie/broda brukowana)

Kolagen Linerase

1200 zł / zabieg

odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietowych części dłoni podczas 4 zabiegów co 2 tyg (4000 pln 4 zabiegi)

Kwas hialuronowy

od 1000 zł

podawany w celu modelowania ust lub policzków, konturowania nosa, linii żuchwy, stosowany do wolumetrii twarzy- profiloplastyki, ceny zabiegów są ustalane podczas konsultacji wstępnej

Laseroterapia

od 300 zł

stosowana w przypadku cery naczyniowej/trądzikowej/z elementami fotostarzenia w 4 sesjach co miesiąc, nos lub pojedyncze naczynka 300 pln/zabieg, cała twarz 700 pln/zabieg

RF frakcyjny mikroigłowy

od 500 zł

Wskazania do zabiegu radiofrekwencją mikroigłową : zanikowe blizny po trądzikowe, korekcja zmarszczek skóry twarzy, bruzdy (zmarszczki głębokie), zamykanie rozszerzonych porów, regeneracja skóry, ujędrnienie skóry, korekcja blizn chirurgicznych, rozstępy. Koszt:; 1okolica 500 zł, 2 okolice 800 zł, 3 okolice 1000 zł. (Okolica: brzuch, twarz, szyja, dekolt)

Karisma- biostymulator

od 1500 zł

zabieg redukujący wiotkość skóry, zmarszczki i blizny – w tym rozstępy oraz blizny potrądzikowe. Daje efekt wypełniający i delikatnie wolumetryczny, przez co widzimy efekty tuż po zabiegu. Protokół KARISMA zakłada wykonanie 2 zabiegów w odstępie 1 miesiąca. W zależności od wieku, stylu życia i jakości skóry, efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Warto wykonać zabieg przypominający po 4 miesiącach. W zależności od wskazań, KARISMA podawana jest techniką mezoterapii lub liniową wsteczną, przy użyciu igły lub kaniuli.

HArmoniCA

3000 zł

zabieg poprawiający elastyczność i jędrność skóry, protokół zabiegowy przewiduje 1zabieg co 2 lata.

Kuracja przeciwtrądzikowa

2000 zł

Kompleksowa zewnętrzna kuracja, która leczy istniejące zmiany i powikłania trądzikowe oraz zapobiega powstawaniu nowych. Terapia przeciwtrądzikowa to zabiegi gabinetowe + terapia domowa.

Porada lekarska

300 zł

Porada lekarska z USG tętnic domózgowych

400 zł

USG tętnic domózgowych

200 zł

Orzeczenie o stanie zdrowia

500 zł

Zaświadczenie lekarskie

od 100zł do200 zł

Iniekcja domięśniowa

50 zł

Iniekcja dożylna

150-300 zł

Leczenie migreny Botoxem

2300 zł

Leczenie bruksizmu

1400 zł

Leczenie blefarospazmu

850 zł

Leczenie nadpotliwości pach

1650 zł

Inne protokoły leczenia

do uzgodnienia na konsultacji lekarskiej

Sesja treningu mentalnego

od 500 zł / godz.