Co to jest lifting hybrydowy?

Proszę wymienić jeden – najskuteczniejszy Pani zdaniem – sposób na odmłodzenie twarzy?

Hmm Lifting hybrydowy moim zdaniem najbardziej kompleksowo i spektakularnie odmłodzi twarz.

Lifting hybrydowy to procedura dla każdego, kto wygląda na zmęczonego, bo jego skóra potrzebuje wsparcia, podpory i odbudowy.

Podczas konsultacji lekarz medycyny estetycznej ocenia proporcje, symetrię Twojej twarzy oraz jakość skóry. Potem zaproponuje indywidualny plan leczenia, który kompleksowo wpłynie na poprawę wyglądu.

Dla kogo jest ten zabieg?

Unikatowy zabieg, jakim jest lifting hybrydowy, jest dla skóry z widocznymi efektami starzenia: zmarszczkami, bruzdami, zatraconym owalem twarzy, ale również dla osób z cienką, odwodniona i skórą, której brak jędrności i właściwego napięcia. Kiedy skóra stanie się wiotka, a twarz wygląda na zmęczoną, warto zastanowić się nad liftingiem hybrydowym.

Jak to się robi?

Lekarz medycyny estetycznej wykorzystuje kwas hialuronowy o różnym stopniu i sposobie usieciowania oraz wielkości cząsteczki. Kwas hialuronowy aplikowany jest przy pomocy elastycznej kaniuli lub cienkiej igły na odpowiednie głębokości tkanek w zaplanowany wcześniej sposób. Miejsca deponowania wypełniacza są uwarunkowane indywidualnymi potrzebami twarzy Pacjenta.

Jakich efektów możemy się spodziewać po liftingu hybrydowym i na jak długo?

Już po zabiegu widoczny będzie efekt liftingu, wymodelowania twarzy oraz subtelnego dodania objętości. Podczas jednego, około godzinnego, zabiegu jest możliwe odmłodzenie i podkreślenie indywidualnego piękna. Zależy mi na tym, aby efekty były maksymalnie trwałe, zazwyczaj dopiero po roku następuje delikatne uzupełnienie brakujących objętości.

Czy powinnam bać się przerysowania?

Czy powinienem przygotować się na sztuczny efekt?

Nigdy! Podczas wykonywania liftingu hybrydowego zawsze wykonuję zabieg „szyty na miarę”, bez sztucznego efektu, bez szablonu, bez przerysowania. Analizuję indywidualne kody twarzy, oceniam potrzeby skóry właśnie po to, aby efekty były naturalne! Skóra ma poprawić swą jakoś, olśniewać blaskiem, a Ty uzyskać młodszy wygląd poprzez przywrócenie młodzieńczych proporcji i uzupełnienie brakujących objętości.

Czy zabieg liftingu hybrydowego jest bezpieczny?

Preparaty stosowane podczas liftingu hybrydowego przez lekarza medycyny estetycznej kontrolują twarz, nadają objętości tkankom i stymulują skórę do produkcji kolagenu oraz nawilżają ją. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w każdej skórze, ale z wiekiem jego ilość drastycznie spada. Wypełniacze stosowane podczas liftingu hybrydowego są różnymi rodzajami kwasu hialuronowego- dobranymi do potrzeb leczonej twarzy. Są biodegradowalne, a ich efekty można szybko odwrócić stosując hialuronidazę.

Kiedy mogę spodziewać się efektu liftingu hybrydowego?

Jedna godzina spędzona w HBCMED zapewni Ci efekt widoczny już po zabiegu, który w ciągu kilku tygodni jeszcze się wzmocni! Skóra odzyska napięcie i nawilżenie, nastąpi redukcja zmarszczek, podkreślenie konturu twarzy, uzupełnienie brakujących objętości. Będzie to efekt liftingu – bez skalpela, bez specjalnych przygotowań, bez okresu rekonwalescencji.

Czy naprawdę po wykonaniu liftingu hybrydowego mogę wrócić do pracy?

Po zabiegu oczywiście są możliwe drobne zasinienia i obrzęki skóry, ale zazwyczaj znikają one z powierzchni skóry w ciągu 1-2 tygodni i łatwo je zatuszować makijażem.

Kiedy mogę przyjść na lifting hybrydowy?

Nie ma dolnej granicy wieku. To lekarz medycyny estetycznej określa czy lifting hybrydowy można wykonać właśnie u Ciebie. Bardziej liczy się kondycja skóry i ogólny wygląd twarzy, niż wiek metrykalny.

Czy są jakieś przeciwwskazania do liftingu hybrydowego?

Naturalnie, istnieją pewne przeciwwskazania, jak: stosowanie wcześniej trwałych wypełniaczy, choroby zapalne skóry lub autoimmunologiczne, nadwrażliwość na składniki preparatu, okres ciąży i karmienia piersią.

Jeśli jesteś gotowy na efekt naturalnego odmłodzenia twarzy – bez przerysowania, zapraszamy na lifting hybrydowy. Zwiększymy napięcie i nawilżenie skóry, zredukujemy zmarszczki, podkreślimy kontur twarzy, a Ty cofniesz czas o kilka lat…

 

Poczuj się lepiej – przyjdź do HBCMED, aby olśniewać wyglądam bez skomplikowanych procedur medycznych!

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *