HIFU Białystok

Technologia HIFU zastosowana w urządzeniu UTIMS MINI to bezinwazyjny oraz najsilniejszy zabieg wygładzający skórę. Jest to forma terapii, która wykorzystuje skoncentrowane fale ultradźwiękowe, powodując zwiększenie produkcji włókien kolagenowych oraz elastyny. Dzięki temu skóra jest bardziej napięta i wygładzona.

Metoda ta również redukuje zmarszczki (kurze łapki, zmarszczki palacza), opóźnia proces starzenia się skóry oraz konturuje twarz (opadające policzki).
Zabiegi cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet po porodzie i po utracie dużej masy ciała. Pomaga im w wymodelowaniu sylwetki oraz w korygowaniu i likwidowaniu rozstępów, blizn czy przebarwień.

Poprawę kondycji skóry można dostrzec tuż po zabiegu,  jednak na ostateczne efekty trzeba poczekać do trzech miesięcy. Po upływie tego czasu zakończy się pełen proces regeneracji oraz wytwarzania nowego kolagenu. Takie zabiegi wykonujemy na twarz, szyję oraz dekolt.

Zabieg jest nieinwazyjny, czyli nie dochodzi do naruszenia ciągłości tkanek oraz naskórka, dlatego Pacjent po zabiegu może wrócić do swojej aktywności. Brak dodatkowych zaleceń pozabiegowych.

Przeciwwskazania do zabiegu HIFU:

  • padaczka,
  • implanty,
  • rozrusznik serca,
  • choroby serca,
  • niewyrównana cukrzyca,
  • zażywanie leków przeciwzapalnych,
  • ciąża oraz karmienie piersią,
  • choroby skóry (łuszczyca).

Pacjenci po zabiegach, w których wykorzystywany był kwas hialuronowy lub botox powinni odczekać 14 dni od wykonanego zabiegu.

Istnieje bardzo małe ryzyko skutków ubocznych, zazwyczaj jest to lekkie zaczerwienienie utrzymujące się kilka godzin oraz niewielka nadwrażliwość przez kilka dni.

A więc podsumowując, HIFU jest to alternatywa dla osób chcących poprawić wygląd swojej skóry oraz podkreślić rysy twarzy. Zabiegi cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz pozytywną opinią!

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.