Vouchery

Czasem trudno sprawić, by bliska Ci osoba uśmiechnęła się. Każdy z nas ma inną wrażliwość i na inne aspekty życia zwraca uwagę. Pomimo że zależy Ci na kimś szczególnie, czasem nie masz pojęcia, o czym osoba ta myśli i dlaczego… W sytuacji obdarowania jej prezentem jesteś bezradny: co tym razem wymyślić i dlaczego w każdym roku jest aż tyle okazji do kupowania prezentów?! Walentynki, święta Bożego Narodzenia, imieniny, urodziny, rocznica poznania, pierwszego pocałunku czy ślubu… Tak, ciężki jest los mężczyzny. I tu HBCMED wychodzi z propozycją: podaruj ukochanej voucher! Niech sama wybierze, na co go przeznaczy: może na zabiegi pielęgnacyjne- aby zatrzymać czas, może zawsze marzyła, aby podkreślić usta, a może za często się złości i między brwiami utworzyła się jej tak zwana lwia zmarszczka.

Nie sugeruj, co ma zrobić – to zbyt ryzykowne! Spróbuj po prostu podarować voucher i poczekać na efekty. Oczywiście potem należy przyglądać się ukochanej i docenić zmianę albo – rada dla mniej wnikliwych – komplementować na co dzień ukochaną (tak na wszelki wypadek ????)

Przykładowe wykorzystanie

1000 pln – relaksacja mięśni twarzy okolicy czoła (zmarszczki poziome), między brwiami (lwia zmarszczka), okolicy oka (tzw. kurze łapki) lub HIFU – odmładzanie skóry szyi lub dekoltu – 1 okolica

500 pln – relaksacja mięśni twarzy w celu korekcji zmarszczek mimicznych – 1 okolica lub mezoterapia na twarz lub dekolt (NCTF)

2000 pln – 4x laser na twarz lub modelowanie środkowej części twarzy kwasem hialuronowym: dolina łez+ policzki lub modelowanie linii żuchwy

700 pln- 1x laser na twarz, lub neuromodulator 2 okolice (np. kurze łapki+ lwia zmarszczka)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4