kolagen

Kolagen w medycynie estetycznej

Kolagen Linerase  stosujemy w celu odbudowy skóry, a przez to poprawy jej wyglądu. Ten produkt leczniczy podaje się w postaci mikroiniekcji  na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie.

Jest to procedura  medyczna małoinwazyjna,  trwa 30 – 40 minut i należy ją powtarzać  3 – 4 razy co 2 tygodnie, a później wykonywać zabiegi przypominające raz na kilka miesięcy. Kolagen stosowany w HBCMED jest preparatem bezpiecznym i nowoczesnym, zarejestrowanym jako wyrób medyczny.

Kolagen Linerase jest przełomem w walce z oznakami starzenia, gdyż powoduje tworzenie nowych fibroblastów, poprawiających kondycję skóry poprzez jej regenerację i odbudowę. Dzięki temu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna, zmarszczki wygładzają się, a my wyglądamy młodziej. Efekty zabiegu są bardzo naturalne, gdyż kolagen nie może spowodować efektu hiperkorekcji ani zmiany naturalnych cech twarzy.

Podanie kolagenu sprawia, że wyglądamy atrakcyjnie ale ciągle przypominamy siebie 😉 . Zabieg niweluje oznaki starzenia, ale nie poraża mimiki. Dzięki zabiegowi z użyciem kolagenu możliwe jest również leczenie blizn np. potrądzikowych oraz rozstępów zanikowych. Aby utrzymać piękny wygląd można wykonywać zabiegi już po 30 roku życia.

Wtedy wystarczy wykonać raz na pół roku zabieg profilaktyczny. Lecz kiedy upływający czas odcisnął swe piętno na naszym wizerunku, powinniśmy korzystać z dobrodziejstw kolagenu nieco częściej, tj. co kilka tygodni – przynajmniej na początku terapii. W efekcie podania kolagenu skóra już po tygodniu jest rozświetlona, bardziej napięta, a z czasem efekty te są coraz bardziej widoczne.

Dzięki pogrubieniu skóry można pozbyć się jej wiotkości, znikają drobne zmarszczki oraz inne niedoskonałości, a my możemy spokojnie czekać na kolejne urodziny.

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *