Laser dobry na wszystko

Medycyna estetyczna robi w Polsce coraz większą furorę. Przestaje być tematem tabu i już nie tylko celebryci sięgają po zabiegi odmładzające, modelujące sylwetkę, twarz czy likwidujące wszelkie niedoskonałości. Wśród setek procedur estetycznych coraz częściej pojawiają się zabiegi laserowe. Wciąż jednak pacjenci czują przed nimi strach i obawę. Czy słusznie?

Zawsze powtarzam moim pacjentkom, że medycynie estetycznej bez względu na to, co konkretnie chcemy osiągnąć, najważniejsze jest to, aby sobie nie zaszkodzić. Dlatego zawsze trzeba przestrzegać kilku zasad bezpieczeństwa. Jego gwarancją jest wizyta w moim gabinecie – HBCMED w Białymstoku.

Usuwanie zmarszczek przy pomocy energii emitowanej przez laser stymuluje skórę do jej przebudowy, dzięki czemu z tygodnia na tydzień zmienia się faktura skóry, staje się ona jaśniejsza, bardziej jędrna. Jest to procedura niewymagająca okresu rekonwalescencji. Pacjent do 2 godzin po zabiegu ma lekko zaczerwienioną skórę, potem zazwyczaj wraca do normalnych aktywności życiowych.

Advatax  to najnowszy laser nieablacyjny stworzony do efektywnego leczenia zaburzeń struktury kolagenowej skóry, takich jak zmarszczki, blizny potrądzikowe i rozszerzone ujścia gruczołów łojowych. Laser emituje fale o długości 1319 nm, która pochłaniana jest przez struktury o dużej zawartości wody. Zewnętrzna warstwa naskórka – warstwa rogowa jest słabo uwodniona, pochłania energię lasera w niewielkim stopniu, dlatego powierzchnia skóry pozostaje po zabiegu nienaruszona. Z tego względu zabiegi laserem Advatax mogą być wykonywane niezależnie od pogody (w okresie letnim wskazane jest jednak profilaktyczne stosowanie kremu z wysokim faktorem ochronnym).

Jeśli masz przebarwienia, rumień, rozszerzone naczynia krwionośne, trądzik młodzieńczy czy też różowaty lub blizny potrądzikowe – zapisz się na zabieg z użyciem nowoczesnego lasera Advatx, który w sposób bezpieczny i skuteczny oraz prawie bezbolesny rozprawi się z Twoimi problemami!

Zapraszam na konsultacje i zabiegi do HBCMED.

Specjalista neurologii i medycyny estetycznej
Ewelina Górska

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *