Lifting czoła – HBCMED Białystok

Ekspresja emocji często angażuje mięśnie czoła. Za ich pomocą możemy wyrazić zdziwienie, zaskoczenie, smutek bądź gniew. Jeżeli dołączy się do tego czynnik czasu – Pacjentów na lifting czoła możemy zakwalifikować wielu…

Nie chcemy przecież wyglądać na smutne, wiecznie zmartwione lub przewlekle zmęczone. Ani na zbyt dojrzałe. Jest na to sposób w HBCMED. Aby przywrócić skórze jędrność, wygładzić zmarszczki poziome i podnieść brwi, wskazany jest lifting czoła. Możesz walczyć ze zmianami, które niekorzystnie wpływają na tę okolicę twarzy- na przykład zbyt silne mimika, upływ czasu i codzienne stres mogą spowodować niekorzystne zmiany Twojego czoła. Znajome, które już odwiedziły Ewelinę Górską, mogą mówić, że wysypiają się, piją dużo wyciskanych soków lub biegają o poranku- może to też jest prawda… Ale Ty wiesz, że aby czoło wyglądało młodo, a wyraz Twojej twarzy był pogodny – powinnaś odwiedzić lekarza medycyny estetycznej w HBCMED.

Lifting czoła to metoda odmładzająca, likwidująca wiotką skórę na czole i wygładzająca zmarszczki poziome, żebyś wyglądała na wypoczętą i zrelaksowaną.

Z liftingu czoła najczęściej korzystają ludzie po 40 roku życia, którzy chcą olśniewać młodzieńczym, naturalnym i pogodnym wyglądem.

W HBCMED do liftingu czoła – bez użycia skalpela – Ewelina Górska używa toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Zaś jakość skóry poprawiamy poprzez głęboką bio-rewitalizację przy pomocy Linerase bądź Sunekos.

Nie pozwól, aby T woje czoło zdradzało, ile masz lat i jakie emocje towarzyszyły Ci dotychczas. Pogoda ducha powinna współgrać z wyrazem zrelaksowania na twarzy.
Młodość to stan ducha…Bądź sprytna, odważ się na zmianę i zapisz się na zabieg liftingu czoła do HBCMED.

Kilka zastrzyków z neuromodulatora zrelaksuje mięśnie twarzy, kwas hialuronowy odbuduje ubytki powstające z wiekiem, a zabiegi stymulujące skórę do odnowy ujędrniają czoło-i lifting czoła bez użycia skalpela gotowy.

Lifting czoła naprawdę wpływa na to, jak odbiera Ciebie otoczenie. Już kilka dni po pierwszym zabiegu czoło wygładzi się, poprawi się kształt brwi, a po kilku tygodniach skóra przebuduje się i nawilży.

Zaś Tobie pozostaje cieszyć się piękną zmianą po liftingu czoła w HBCMED.

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *