Lwia zmarszczka

Lwia zmarszczka jest zauważalna między brwiami już niemal od urodzenia. Kiedy złościmy się, powstają pionowe zagłębienia u nasady nosa. Widoczne to jest szczególnie u osób o dużej ekspresji twarzy, które często przeżywają negatywne emocje: złość, zdenerwowanie, napięcie wewnętrzne.

W moim gabinecie medycyny estetycznej leczę lwią zmarszczkę, kiedy utrwali się ona i nieestetycznie wpływa na wizerunek Pacjenta. Bo przecież nikt nie chce wyglądać na złego czy zestresowanego… Niestety kremy i inne domowe sposoby pielęgnacji skóry w tym przypadku nie pomogą.

Skutecznym rozwiązaniem na zlikwidowanie lwiej zmarszczki w białostockim gabinecie medycyny estetycznej HBCMED jest podanie leku osłabiającego skurcz mięśni odpowiedzialnych za powstanie lwiej zmarszczki. Dzięki temu skóra między brwiami wygładza się, a twarz przebiera łagodny, zrelaksowany wygląd. Botox podaje się w kilka miejsc (zazwyczaj 5), uzależnionych od indywidualnych cech twarzy, aby uzyskać optymalny efekt relaksacji mięśni, a przez to młodszy wygląd.

Lwia zmarszczka znika po około 3 dniach od zabiegu na kilka miesięcy. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć. Wysoka skuteczność botoxu, szybkość wykonania zabiegu (trwa kilka minut) oraz minimalny dyskomfort Pacjenta (związany z mikronakłucimi) powoduje, że jest to najskuteczniejsza metoda likwidacji lwiej zmarszczki.

Zapraszamy osoby, które zauważyły ten problem u siebie na konsultację do HBCMED.

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *