Medycyna estetyczna Białystok

lek. med. Ewelina Górska

Specjalizuję się w medycynie estetycznej i neurologii. Moją misją jako lekarza jest pomagać Pacjentom zachować bądź odzyskać dobre samopoczucie lub atrakcyjny wygląd. Protokoły leczenia są opracowywane specjalnie dla Pacjenta, chcącego uzyskać optymalny efekt.

Medycyna estetyczna Białystok

W tym gabinecie medycyny estetycznej zabiegi wykonuje lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym. Jest to gwarancją bezpieczeństwa Pacjenta podczas zabiegów, skuteczności i powtarzalności stosowanych w hbcmed procedur oraz opieki pozabiegowej na najwyższym poziomie.

Zobacz cennik Umów się na wizytę

nowoczesny gabinet lekarski

Dlaczego my?

Klinika hbcmed jest przedsiębiorstwem leczniczym założonym jedenaście lat temu przez lekarza medycyny estetycznej, specjalistkę neurologa Ewelinę Górską. Głównym celem hbcmed jest poprawa jakości życia poprzez dbanie o zdrowie i atrakcyjny wygląd naszych Pacjentów. Gwarancją dobrze wykonanych zabiegów medycyny estetycznej są: znajomość anatomii, wyczucie piękna, dokładna analiza twarzy Pacjenta przed zabiegiem oraz stosownie bezpiecznych i przebadanych klinicznie preparatów i technologii.

Zindywidualizowane protokoły leczenia

Żyjemy coraz szybciej, pracujemy dłużej, chcemy być młodzi, zawsze zadbani. Dlatego też oczekujemy coraz więcej również od zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Obecnie na rynku jest mnóstwo propozycji poprawy wizerunku, jednak kluczem do sukcesu jest stosowanie zindywidualizowanych protokołów leczenia, artystyczne podejście oraz unikanie przesady i szacunek do naturalnych cech twarzy.

lekarz Ewelina Górska

Szeroki wybór zabiegów

Dzięki holistycznemu podejściu do modelowania i rewitalizacji skóry technikami łączonymi spełniamy oczekiwania naszych Pacjentów. Pracujemy wyłącznie na przebadanych klinicznie technologiach i preparatach, sprzętem jednorazowego użytku, w sterylnych warunkach. Wykorzystujemy naszą wiedzę, pasję i doświadczenie, aby wydobyć indywidualne piękno w sposób bezpieczny i przewidywalny. Pacjent w hbcmed jest otoczony profesjonalną opieką lekarską i pielęgniarską również po zabiegu.

GLOBAL EYECON MESOESTETIC

GLOBAL EYECON MESOESTETIC PROFESJONALNA KURACJA DEDYKOWANA OKOLICY OCZU Mesoestetic Global Eyecon GLOBALNA kuracja, która redukuje niedoskonałości występujące na skórze w okolicy oka...

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa polega na aplikowaniu składników aktywnych poprzez mikronakłuwanie specjalnie przeznaczonym do tego penem. Mikronakłucia istotnie zwiększają wchłanianie substancji...

NOWOŚĆ w hbcmed: BioNutriShape marki Fillmed

Jest to nowatorska technika mająca na celu odmładzenia twarzy. Stworzona na koncepcji trzech S: Structure- podpieranie, Shape- modelowanie i Stimulate- stymulowanie. Preparaty wykorzystane podczas...