Medycyna estetyczna Białystok

lek. med. Ewelina Górska

Specjalizuję się w medycynie estetycznej i neurologii. Moją misją jako lekarza jest pomagać Pacjentom zachować bądź odzyskać dobre samopoczucie lub atrakcyjny wygląd. Protokoły leczenia są opracowywane specjalnie dla Pacjenta, chcącego uzyskać optymalny efekt.

Medycyna estetyczna Białystok

W tym gabinecie medycyny estetycznej zabiegi wykonuje lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym. Jest to gwarancją bezpieczeństwa Pacjenta podczas zabiegów, skuteczności i powtarzalności stosowanych w hbcmed procedur oraz opieki pozabiegowej na najwyższym poziomie.

Zobacz cennik Umów się na wizytę

nowoczesny gabinet lekarski

Dlaczego my?

Klinika hbcmed jest przedsiębiorstwem leczniczym założonym jedenaście lat temu przez lekarza medycyny estetycznej, specjalistkę neurologa Ewelinę Górską. Głównym celem hbcmed jest poprawa jakości życia poprzez dbanie o zdrowie i atrakcyjny wygląd naszych Pacjentów. Gwarancją dobrze wykonanych zabiegów medycyny estetycznej są: znajomość anatomii, wyczucie piękna, dokładna analiza twarzy Pacjenta przed zabiegiem oraz stosownie bezpiecznych i przebadanych klinicznie preparatów i technologii.

Zindywidualizowane protokoły leczenia

Żyjemy coraz szybciej, pracujemy dłużej, chcemy być młodzi, zawsze zadbani. Dlatego też oczekujemy coraz więcej również od zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Obecnie na rynku jest mnóstwo propozycji poprawy wizerunku, jednak kluczem do sukcesu jest stosowanie zindywidualizowanych protokołów leczenia, artystyczne podejście oraz unikanie przesady i szacunek do naturalnych cech twarzy.

lekarz Ewelina Górska

Szeroki wybór zabiegów

Dzięki holistycznemu podejściu do modelowania i rewitalizacji skóry technikami łączonymi spełniamy oczekiwania naszych Pacjentów. Pracujemy wyłącznie na przebadanych klinicznie technologiach i preparatach, sprzętem jednorazowego użytku, w sterylnych warunkach. Wykorzystujemy naszą wiedzę, pasję i doświadczenie, aby wydobyć indywidualne piękno w sposób bezpieczny i przewidywalny. Pacjent w hbcmed jest otoczony profesjonalną opieką lekarską i pielęgniarską również po zabiegu.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg przeznaczony dla osób, których cera jest sucha i zmęczona, ma ziemisty kolor, pojawiają się na niej drobne zmarszczki, pory, przebarwienia lub zmiany potrądzikowe....

Aquasure H2

Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość...

Wolumetria twarzy

Wolumetria, czyli przywrócenie utraconej objętości, rekonstrukcja owalu i wykonturowane twarzy, aby odzyskała młodzieńczy wygląd, jest częstym zabiegiem w HBCmed, białostockim gabinecie...