Medycyna estetyczna

lek. med. Ewelina Górska

Specjalizuję się w medycynie estetycznej i neurologii. Moją misją jako lekarza jest pomagać Pacjentom zachować bądź odzyskać dobre samopoczucie lub atrakcyjny wygląd. Protokoły leczenia są opracowywane specjalnie dla Pacjenta, chcącego uzyskać optymalny efekt.

Klinika medycyny estetycznej w Białymstoku

Chcesz cieszyć się pięknym wyglądem i czuć się pewnie oraz atrakcyjnie? Możesz skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej oraz laseroterapii, poprzedzonych badaniem lekarza specjalisty z opracowaniem indywidualnego planu zabiegowego. Zapraszamy do Hbcmed.

Zobacz cennik Umów się na wizytę

nowoczesny gabinet lekarski

Zabiegi Medycyny Estetycznej

Korekta zmarszczek mimicznych botoxem - trwa kilkanaście minut i polega na wyregulowaniu pracy mięśni twarzy, aby wyglądała ona na zrelaksowaną. Dzięki temu wygładzają się zmarszczki mimiczne, które powstają na skórze okolicy czoła, oczu, ust, szyi czy brody. Zabieg polega na aplikacji leku (botuliny) w mięśnie leżące pod skórą, by czasowo osłabić ich działanie. Dzięki precyzji lekarza w rekonstytucji produktu, zastosowaniu odpowiednich dawek leku i podaniu botoxu w ściśle określone okolice ciała, możliwe jest uzyskanie przewidywalnych efektów zabiegu. Podanie botuliny powtarza się co kilka miesięcy (3-6), w zależności od dawki leku oraz indywidualnych cech organizmu Pacjenta.

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym - polega na odtworzeniu brakujących objętości w okolicach skroni, policzków czy brody, wykonturowaniu linii żuchwy czy odtworzeniu dobrego napięcia i nawilżenia ust. Różnego rodzaju kwasy hialuronowe stosuje się, aby nawilżyć skórę i poprawić jej jakość (skinboostery), wykonturować twarz lub uzupełnić brakujące objętości czy też wymodelować usta. Lekarz medycyny estetycznej opracowuje plan zabiegowy. Dobiera rodzaj produktu do miejsca podania i określa ilość preparatu, aby uzyskać naturalne efekty. W Hbcmed jest stosowana zasada less is more. Pracujemy, aby odtworzyć kody młodości lub uatrakcyjnić twarz, ale zawsze z umiarem.

Rewitalizacja - skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni dobrana jest do potrzeb skóry indywidualnego Pacjenta. Likwidacja wiotkości, nawilżenie, poprawa napięcia i kolorytu czy też pozbycie się rumienia lub wyprysków jest możliwe dzięki systematycznej pielęgnacji w Hbcmed. W zależności od problemu stosujemy mezoterapię, peelingi medyczne, laseroterapię, skinboostery, polinukleotydy, kolagen czy aminokwasy lub HArmoniCę.

Zindywidualizowane protokoły leczenia

W Hbcmed obowiązuje stosowanie zindywidualizowanych protokołów leczenia, unikanie przesady i szacunek do naturalnych cech twarzy oraz bezwzględna znajomość anatomii. Dzięki temu opracowujemy plan zabiegowy dostosowany do potrzeb konkretnego Pacjenta z uwzględnieniem jego preferencji i warunków anatomicznych. Złoty standard medycyny estetycznej to w Hbcmed zabiegi "szyte na miarę", bo piękna osoba to ktoś ubrany w siebie- zadbaną i zdrową skórę.

lekarz Ewelina Górska

Czym jest medycyna estetyczna

Dział medycyny, który poprzez dbanie o jakość skóry i zabiegi upiększające wpływa pozytywnie na jakość życia pacjentów (poprawa samopoczucia, powoduje wzrost pewności siebie).
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zapobiegają starzeniu się skóry, poprzez systematyczne działania profilaktyczne (osoby młodsze 25-40 lat), bądź dążą do przywrócenia wyglądu sprzed lat poprzez działania naprawcze (osoby w dojrzałej młodości 40+). Działania antiaging polegają na biorewitalizacji skóry (spersonalizowana mezoterapia, skinboostery, osocze bogatopłytkowe, peelingi, regulacja napięcia mięśni, laseroterapia, stymulatory np. HArmoniCa) oraz podawaniu wypełniaczy w celach wolumetrycznych (przywracających objętości, modelujących twarz, poprawiających owal). Dzięki medycynie estetycznej możliwe jest upiększenie twarzy poprzez usunięcie dokuczliwych defektów istniejących już w młodości (korekta nosa, powiększenie zbyt wąskich ust, wyrównanie asymetrii twarzy).

zespół HBCMED

Poznaj nas lepiej

Hbcmed to nowoczesna klinika medycyny estetycznej prowadzona przez specjalistkę z zakresu neurologii Ewelinę Górską. Od ponad 12 lat robimy wszystko, aby Twoje potrzeby i pragnienia zostały spełnione, a dobre efekty i zadowoleni Pacjenci są wyznacznikiem jakości naszej pracy. Nasza klinika cieszy się uznaniem wynikającym ze stosowania wysokich standardów w medycynie estetycznej. Głównym celem Hbcmed jest poprawa jakości życia poprzez dbanie o zdrowie i atrakcyjny wygląd naszych Pacjentów.

Gwarancją dobrze wykonanych zabiegów medycyny estetycznej są: znajomość anatomii, wyczucie piękna, dokładna analiza twarzy Pacjenta przed zabiegiem oraz stosownie bezpiecznych i przebadanych klinicznie preparatów i technologii.

Modelowanie twarzy wg. MD Codes – na czym polega i co wyróżnia technikę MD Codes

Na czym polega modelowanie twarzy wg. MD Codes?   Podawanie kwasu hialuronowego w celu poprawy wyglądu twarzy dzięki technice MD Codes pozwala na uzyskanie przewidywalnych, optymalnych...

HArmonyCA – rewolucja w redukcji oznak starzenia

HarmonyCA – rewolucja w redukcji oznak starzenia   HArmonyCA to pierwszy hybrydowy biostymulator tkankowy o podwójnym mechanizmie działania, stosowany dla poprawy architektury skóry....

Acnelan- terapia przeciwtrądzikowa

Acnelan jest to najbardziej kompleksowa zewnętrzna kuracja, która leczy istniejące zmiany i powikłania trądzikowe oraz zapobiega powstawaniu nowych. Wskazania: zmiany i powikłania...