Medycyna estetyczna Białystok

lek. med. Ewelina Górska

Specjalizuję się w medycynie estetycznej i neurologii. Moją misją jako lekarza jest pomagać Pacjentom zachować bądź odzyskać dobre samopoczucie lub atrakcyjny wygląd. Protokoły leczenia są opracowywane specjalnie dla Pacjenta, chcącego uzyskać optymalny efekt.

Medycyna estetyczna Białystok

W tym gabinecie medycyny estetycznej zabiegi wykonuje lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym. Jest to gwarancją bezpieczeństwa Pacjenta podczas zabiegów, skuteczności i powtarzalności stosowanych w hbcmed procedur oraz opieki pozabiegowej na najwyższym poziomie.

Zobacz cennik Umów się na wizytę

nowoczesny gabinet lekarski

Dlaczego HBCMED?

Klinika hbcmed jest przedsiębiorstwem leczniczym założonym jedenaście lat temu przez lekarza medycyny estetycznej, specjalistkę neurologa Ewelinę Górską. Głównym celem hbcmed jest poprawa jakości życia poprzez dbanie o zdrowie i atrakcyjny wygląd naszych Pacjentów. Gwarancją dobrze wykonanych zabiegów medycyny estetycznej są: znajomość anatomii, wyczucie piękna, dokładna analiza twarzy Pacjenta przed zabiegiem oraz stosownie bezpiecznych i przebadanych klinicznie preparatów i technologii.

Zindywidualizowane protokoły leczenia

Żyjemy coraz szybciej, pracujemy dłużej, chcemy być młodzi, zawsze zadbani. Dlatego też oczekujemy coraz więcej również od zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Obecnie na rynku jest mnóstwo propozycji poprawy wizerunku, jednak kluczem do sukcesu jest stosowanie zindywidualizowanych protokołów leczenia, artystyczne podejście oraz unikanie przesady i szacunek do naturalnych cech twarzy.

lekarz Ewelina Górska

Szeroki wybór zabiegów medycyny estetycznej

Dzięki holistycznemu podejściu do modelowania i rewitalizacji skóry technikami łączonymi spełniamy oczekiwania naszych Pacjentów. Pracujemy wyłącznie na przebadanych klinicznie technologiach i preparatach wykorzystywanym podczas zabiegów medycyny estetycznej. Wykorzystujemy naszą wiedzę, pasję i doświadczenie, aby wydobyć indywidualne piękno w sposób bezpieczny i przewidywalny. Pacjent w hbcmed jest otoczony profesjonalną opieką lekarską i pielęgniarską również po zabiegu.

HArmonyCA – rewolucja w redukcji oznak starzenia

HarmonyCA – rewolucja w redukcji oznak starzenia   HArmonyCA to pierwszy hybrydowy biostymulator tkankowy o podwójnym mechanizmie działania, stosowany dla poprawy architektury skóry....

Acnelan- terapia przeciwtrądzikowa

Acnelan jest to najbardziej kompleksowa zewnętrzna kuracja, która leczy istniejące zmiany i powikłania trądzikowe oraz zapobiega powstawaniu nowych. Wskazania: zmiany i powikłania...

KARISMA Pierwszy biostymulator na bazie Rh kolagenu Beyond Beauty and Desire

KARISMA to innowacyjny biostymulator na bazie kolagenu typu I, pozyskiwanego z nici jedwabnych, który w naturalny sposób przywraca skórze jędrność i elastyczność. KARISMA jest idealna dla...