Moc polinukleotydów

Obserwując aktualne trendy w medycynie estetycznej wiemy, że pacjenci ukierunkowani są głównie na: zdrowie, jakość skóry i przede wszystkim naturalny wygląd.

Chcąc sprostać oczekiwaniom pacjentów medycyny estetycznej w gabinecie hbcmed stosujemy dobrze tolerowane, sprawdzone i małoinwazyjne zabiegi z wykorzystaniem polinukleotydów. Dzięki takim zabiegom okres rekonwalescencji jest możliwie najkrótszy, nie wyklucza z życia codziennego.

Polinukleotydy są to fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które występują we wszystkich organizmach. Zastosowane w medycynie estetycznej wpływają na elastyczność skóry i jej zdrowy wygląd. Wyróżnia ich zdolność przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, co w efekcie zwiększa nawilżenie tkankowe. Zwiększają liczbę i aktywność fibroblastów- najważniejszych komórek odpowiadających za odbudowę wielu składników skóry. Poza tym zwalczają wolne rodniki, hamują fotostarzenie, regenerują skórę po intensywnych kąpielach słonecznych, a także mają zdolność redukcji blizn. W literaturze dostępne są badania, które ukazują skuteczność i bezpieczeństwo iniekcji długołańcuchowymi polinukleotydami w medycynie estetycznej.

Zabiegi z wykorzystaniem polinukleotydów pozwalają na naturalną i dogłębną regenerację tkanek, a także zdrowszy i przede wszystkim młodszy wygląd skóry.

W hbcmed rekomendowany zabieg z użyciem polinukleotydów obejmuje iniekcje śródskórne stosowane w serii co 15 dni, zabieg można wykonywać przez cały rok.

Jeśli masz pytania odnośnie zabiegu zapraszamy do kontaktu pod nr 515 240 781.

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *