Neuralgia

Poznajcie moją kolejną dzielną Pacjentkę. To pani Alicja, która cierpiała na neuralgię nerwu trójdzielnego. Cóż to za przypadłość?

Uszkodzenie nerwu trójdzielnego to schorzenie, któremu towarzyszy silny ból. Specjaliści nazywają je nerwobólem, neuralgią lub rwą twarzową. Zależnie od tego, czy uszkodzenie dotyczy obu nerwów trójdzielnych, czy też jednego, objawy mogą obejmować połowę lub całą twarz.

U pani Alicji neuralgia nerwu trójdzielnego zaatakowała lewą stronę twarzy. Ból był nie do zniesienia. Nie mogła pracować, jeść, spać i była praktycznie wyłączona z życia. Leki, które przyjmowała w ogromnych ilościach, w ogóle nie minimalizowały jej cierpienia.

Kiedy zgłosiła się do mnie, była wyczerpana i załamana. Postanowiłam zaaplikować jej zastrzyki z toksyny botulinowej. Już po trzech dawkach jej życie wróciło do normy i co najważniejsze, zaczęła się uśmiechać, ból zniknął i wszystkie negatywne emocje poszły w zapomnienie. Ale…

Pojawił się efekt uboczny. Lewa strona jej twarzy wypiękniała. Zmarszczki po ostrzyknięciu toksyną botulinową praktycznie zniknęły. Nie było wyjścia. 🙂 Musiałyśmy się zająć również prawą stroną twarzy. Kolejne kilka zastrzyków wystarczyło, by dziś pani Alicja była nie tylko zdrowa, ale też piękna.

Chcesz poczuć się podobnie? Zapraszam do mojego gabinetu!

Specjalista neurolog i lekarz medycyny estetycznej

Ewelina Górska

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.