Neurolog Ewelina Górska Białystok

Od 18 lat z zaangażowaniem zajmuję się leczeniem dolegliwości neurologicznych dzieci oraz dorosłych. Specjalizuje się w leczeniu bólów i zawrotów głowy, migren, zespołów bólowych kręgosłupa, dystonii oraz tików. Szczególną opieką otacza pacjentów neurologicznych dotkniętych Parkinsonem, zespołami otępiennymi, stwardnieniem rozsianym oraz po udarze mózgu. Diagnozuję choroby naczyń krwionośnych przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu do ultrasonografii. Jako jeden z nielicznych neurologów stosuję toksynę botulinową (botox) w leczeniu migreny, bruksizmu oraz spastyki..

Neurolog Białystok

Terminy konsultacji neurologicznych są dostosowane do potrzeb Pacjentów. Gabinet specjalisty znajduje się w centrum Białegostoku przy ulicy Stołecznej 7 i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zobacz cennik Umów się na wizytę

nowoczesny gabinet lekarski

Nowoczesna neurologia

Neurologia jest gałęzią medycyny, która zajmuje się schorzeniami układu nerwowego. Współczesna neurologia wymaga znajomości nowoczesnych technik diagnozowania ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego (rezonans magnetyczny głowy i kręgosłupa, elektroencefalografia, elektromiografia, elektroneurografia, tomografia komputerowa, ultrasonografia tętnic domózgowych – USG metodą Dopplera) oraz znajomości aktualnych wytycznych leczenia schorzeń układu nerwowego.

Ewelina Górska

Wiedza i wieloletnie doświadczenie

Tytuł specjalisty neurologa uzyskała w 2010 roku, od tego czasu prowadzi prywatny gabinet. Z pasją i wnikliwością diagnozuje i leczy schorzenia neurologiczne. Według Eweliny Górskiej zdrowie to nadrzędna wartość w życiu człowieka, bez której niemożliwa byłaby realizacja marzeń i planów. Wspiera pacjentów w profilaktyce pierwotnej i wtórej schorzeń neurologicznych, rekomendując im zachowania prozdrowotne. Pomaga Pacjentom dbać o zdrowie i dobre samopoczucie, służąc swą wiedzą, doświadczeniem i pasją..

Wiedza potwierdzona certyfikatami

Oprócz prowadzenia prywatnego gabinetu neurologicznego Ewelina Górska była głównym badaczem w międzynarodowych badaniach wieloośrodkowych, dotyczących otępień i stwardnienia rozsianego oraz była przewodniczącą w Wojewódzkiej Komisji do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Tytuł specjalisty neurologa uzyskała w 2010 roku. Kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami zdobywała podczaswielu modułów szkoleniowych. Obecnie jest ekspertem w stosowaniu toksyny botulinowej w schorzeniach neurologicznych, jak również w medycynie estetycznej.

Kroplówki witaminowe – czym są, kiedy się je stosuje i jak często

Kroplówki witaminowe są bardzo bezpieczną formą suplementacji przynoszącą realne korzyści. Wszystkie kroplówki witaminowe łączy wysoka zawartość witamin, minerałów, aminokwasów, oraz...

Botox w rękach neurologa.

Neuromodulator pomaga mi w hbcmed w leczeniu migreny przewlekłej u osób dorosłych. Jeśli ból głowy występuje bardzo często, ataki są silne, ma pulsujący charakter, jest połowiczy,...

Powikłania neurologiczne po Covid-19

Powikłania neurologiczne dotyczą według  różnych źródeł od 30 do nawet 70 procent osób, które przechorowały Covid-19. Dzielimy je na ostre: tu należy wymienić w pierwszej kolejności...