Neurolog Ewelina Górska Białystok

Od 18 lat z zaangażowaniem leczę bóle i zawroty głowy, migreny, zespoły bólowe kręgosłupa, dystonie i tiki, epilepsję, chorobę Parkinsona, zespoły otępienne, stwardnienie rozsiane, pacjentów po udarach mózgu. Diagnozuję choroby naczyń krwionośnych przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu do ultrasonografii. Jako jeden z nielicznych neurologów stosuję toksynę botulinową (botox) w leczeniu migreny, bruksizmu oraz spastyki.

Neurolog Białystok

Terminy konsultacji neurologicznych są dostosowane do potrzeb Pacjentów. Gabinet specjalisty znajduje się w centrum Białegostoku przy ulicy Stołecznej 7 i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zobacz cennik Umów się na wizytę

nowoczesny gabinet lekarski

Nowoczesna neurologia

Neurologia jest gałęzią medycyny, która zajmuje się schorzeniami układu nerwowego. Współczesna neurologia wymaga znajomości nowoczesnych technik diagnozowania ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego (rezonans magnetyczny głowy i kręgosłupa, elektroencefalografia, elektromiografia, elektroneurografia, tomografia komputerowa, ultrasonografia tętnic domózgowych – USG metodą Dopplera) oraz znajomości aktualnych wytycznych leczenia schorzeń układu nerwowego.

Ewelina Górska

Wiedza i doświadczenie

Specjalista neurolog z Białegostoku łączy wiedzę opartą na faktach z 18-letnim doświadczeniem klinicznym. Z pasją i wnikliwością diagnozuje i leczy schorzenia neurologiczne. Według Eweliny Górskiej zdrowie to nadrzędna wartość w życiu człowieka, bez której niemożliwa byłaby realizacja marzeń i planów. Wspiera Pacjentów w profilaktyce pierwotnej i wtórej schorzeń neurologicznych, rekomendując im zachowania prozdrowotne. Pomaga Pacjentom dbać o zdrowie i dobre samopoczucie, służąc swą wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Wiedza potwierdzona certyfikatami

Oprócz prowadzenia praktyki neurologicznej Ewelina Górska była głównym badaczem w międzynarodowych badaniach wieloośrodkowych, dotyczących otępień i stwardnienia rozsianego oraz była przewodniczącą w Wojewódzkiej Komisji do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Tytuł specjalisty neurologa uzyskała w 2010 roku. Kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami zdobywała podczas licznych modułów szkoleniowych. Obecnie jest ekspertem w stosowaniu Toksyny Botulinowej w schorzeniach neurologicznych, jak również w medycynie estetycznej.

Botox w rękach neurologa.

Neuromodulator pomaga mi w hbcmed w leczeniu migreny przewlekłej u osób dorosłych. Jeśli ból głowy występuje bardzo często, ataki są silne, ma pulsujący charakter, jest połowiczy,...

Powikłania neurologiczne po Covid-19

Powikłania neurologiczne dotyczą według  różnych źródeł od 30 do nawet 70 procent osób, które przechorowały Covid-19. Dzielimy je na ostre: tu należy wymienić w pierwszej kolejności...

Zespoły bólowe kręgosłupa i głowy

Pacjent bólowy nie ma możliwości psychofizycznych na długie oczekiwanie na poradę lekarską. Jeżeli obecny państwowy system opieki zdrowotnej nie jest w stanie zapewnić Ci szybkiej wizyty u...