NucleoFILL

NucleoFILL – lifting na poziomie komórkowym. Zabieg jest optymalny dla osób, które obserwują u siebie pogorszenie owalu twarzy, utratę napięcia i nawilżenia skóry, są narażone na stres oksydacyjny.

Nucleofill to innowacyjny produkt redukujący odwodnienie i niedotlenienie skóry, a przy tym całkowicie naturalny i bezpieczny, ulega całkowitej biodegradacji w naszym organizmie.

Dzięki kilku zabiegom w HBCMED  walka ze starzeniem się skóry jest możliwa! Wszystko dzięki głębokiej regeneracji skóry, optymalizacji naturalnych procesów odbudowy, nawilżenia i dotlenienia tkanek z użyciem perełki bitechnologii- Nucleofillu.

Z wiekiem skóra staje się wiotka, traci blask, powstają zmarszczki. Aby przywrócić jej naturalny blask, nawilżyć i poprawić strukturę skóry, w HBCMED stosujemy lifting na poziomie komórkowym. Zabieg Nucleofill jest optymalny dla osób, które obserwują u siebie pogorszenie owalu twarzy, utratę napięcia i nawilżenia skóry, są narażone na stres oksydacyjny.

Nucleofill to innowacyjny produkt redukujący odwodnienie i niedotlenienie skóry, a przy tym całkowicie naturalny i bezpieczny, ulega całkowitej biodegradacji w naszym organizmie. Dzięki kilku zabiegom w HBCMED  walka ze starzeniem się skóry jest możliwa! Wszystko dzięki głębokiej regeneracji skóry, optymalizacji naturalnych procesów odbudowy, nawilżenia i dotlenienia tkanek.

Dzięki polinukleotydom zawartym w Nukleofillu fibroblasty znajdujące się w spoczynku są aktywowane, zostaje zapoczątkowane tworzenie kolagenu typu pierwszego oraz elastyny. Poprawia się napięcie skóry i jej struktura.

Inne mechanizmy działania Nukleofillu to nawilżenie poprzez odpowiednie nawodnienie skóry. Staje się ona jędrna, a my uzyskujemy zdrowy i wypoczęty wygląd.

Działanie antyoksydacyjne, polegające na wymiataniu wolnych rodników, a w konsekwencji redukcji stresu oksydacyjnego w skórze, hamuje procesy starzenia. Nucleofill zatrzymuje czas…

Efekty czterech zabiegów Nucleofill wykonywanych co 14 dni są wyraźne, ale też bardzo naturalne, bez hiperkorekcji czy zmiany naturalnych rysów twarzy. Ten innowacyjny produkt poprawia napięcie skóry, stopień nawilżenia, liftinguje skórę mu na poziomie komórkowym, przez co następuje redukcja drobnych zmarszczek oraz poprawa owalu twarzy.

Aby podtrzymać uzyskane naturalne piękno, po 6 – 12 miesiącach należy wykonać jeden zabieg Nucleofill – przypominający: aby Twoja skóra zawsze olśniewa blaskiem.

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.