Neurologia i medycyna estetyczna

W hbcmed łączymy wiedzę opartą na faktach z doświadczeniem klinicznym. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo Pacjenta, starając się stosować minimalnie inwazyjne procedury zabiegowe w neurologii i medycynie przeciwstarzeniowej.

Umów się na wizytę
zespół hbcmed

O nas

Klinika hbcmed jest przedsiębiorstwem leczniczym założonym trzynaście lat temu przez lekarza medycyny estetycznej, specjalistkę neurologa Ewelinę Górską. Głównym celem hbcmed jest poprawa jakości życia poprzez dbanie o zdrowie i atrakcyjny wygląd naszych Pacjentów.

01.

Doświadczony personel

Któż wie lepiej jak używać Botoxu niż specjalista neurolog z 20- letnim doświadczeniem klinicznym? Bezpieczeństwo oraz przewidywalne i naturalne efekty zabiegów to nasz priorytet w hbcmed.

Za kontakt z Wami odpowiada Barbara Przeździecka - zawsze uśmiechnięta, ciepła kobieta o pięknym głosie.

Zabiegi laseroterapii, peelingi medyczne oraz mezoterapię wykonuje Beata Bałazy - wykwalifikowana i przemiła kosmetyczka, która studiuje pielęgniarstwo.

Zabiegi z użyciem botoxu, kwasu hialuronowego, stymulatorów skóry przeprowadza Ewelina Górska - lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej ze specjalizacją z neurologii.

02.

Dlaczego hbcmed?

Zaufaj doświadczeniu klinicznemu, holistycznemu podejściu do Pacjenta, zindywidualizowanym planom leczenia, nowoczesnym technologiom oraz minimalnie inwazyjnym procedurom zabiegowym. Pozostań piękna pomimo upływu czasu. Smart aging – to hasło dla Ciebie.

03.

Produkty hbcmed

Produkty i technologie

Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych produktach znanych koncernów farmaceutycznych, które mają udowodnione działanie kliniczne, potwierdzone badaniami klinicznymi. Technologie w hbcmed (laser Advax) są wykorzystywane do optymalizacji efektów leczenia w sposób bezpieczny. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm w upiększaniu, czekamy na Ciebie w hbcmed!

Nasz zespół

Ewelina Górska
Ewelina Górska

Lekarz medycyny od 2003 r., specjalistka neurolog od 2010 r. Podaje toksynę botulinową od 2010 r. Lekarz medycyny estetycznej od 2011 r. Ultrasonografistka od 2008 r. Lekarz Orzecznik w Wojewódzkiej Komisji ds. Niepełnosprawności w latach 2012-2016, główny badacz w międzynarodowych badaniach wieloośrodkowych dotyczących leczenia otępień i stwardnienia rozsianego.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego
Członek Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej
Członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku

Barbara Przeździecka
Barbara Przeździecka

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Pedagogika Kulturoznawcza. Pogodna, zawsze uśmiechnięta. W pracy ceni profesjonalizm. Dobro i zadowolenie pacjenta stawia zawsze na pierwszym miejscu. Jej pasje to podróże, moda, fotografia oraz dobre jedzenie.

Cennik usług i badań

Sprawdź orientacyjny koszt zabiegów, usług i badań.