Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

Czym jest wampirzy lifting?

Wampirzy lifting to regeneracyjny zabieg osoczem bogatopłytkowym. Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych, a przy tym naturalnych i bezpiecznych kuracji, polegająca na biostymulacji komórek skóry. Pobudza syntezę kolagenu, stymuluje wzrost komórek naskórka, usprawnia mikrokrążenie i dotlenia skórę. W wyniku zabiegu skóra odzyskuje zdrowy koloryt, rewitalizuje się i widocznie ujędrnia.

Dla kogo?

Podstawowe wskazania to przede wszystkim chęć poprawy wyglądu takich miejsc jak:  policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie),  powieki, usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłonie, wypełnianie blizn po trądziku, łysienie typu męskiego.
Regeneris przeznaczony jest głównie dla Pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów bezpiecznych, nowoczesnych i skutecznych.

Jak wygląda zabieg?

Oryginalny zabieg Regeneris wykonuje się za pomocą szwajcarskich zestawów RegenACR. Jest to procedura bezpieczna i szybka. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (8 -24 ml) krwi Pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce.
W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do strzykawki, tuż przed wykonaniem zabiegu, dodawany jest specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskuje się osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu.

Osocze można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby – stosując klasyczną technikę mezoterapii bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Efekty

  • przywraca skórze młodość i witalność
  • poprawia gęstość i napięcie skóry
  • odżywia ją i regeneruje
  • poprawia jej fakturę i koloryt

Jakie preparaty są stosowane?

Używamy preparatu Regeneris – specjalnego żelu, który służy do odseparowania „czerwonej” krwi od osocza bogatopłytkowego. Pozwala on na uzyskanie ponad 90% płytek z krwi Pacjenta. Żel ten jest specjalnie stworzonym i opatentowanym chemicznym polimerem, dzięki czemu pozwala na tak wydajne mechaniczne odseparowanie komponentów krwi.

Przeciwwskazania

  • choroby krwi
  • nowotwory
  • ciąża, laktacja
  • leczenie antykoagulantami (dotyczy zestawu do biostymulacji wolumetrycznej).

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *