Piękne, gęste włosy…

Piękne, gęste zadbane włosy (na głowie:)) są marzeniem zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Doskonały wygląd jest nieodłącznie związany z atrakcyjną fryzurą. Niestety wypadanie włosów jest coraz powszechniejszym zjawiskiem, nawet u osób stosunkowo młodych. Ten poważny problem estetyczny wynika z różnych przyczyn, jednak zawsze warto leczyć łysienie czy też osłabione, cienkie, przerzedzone włosy. Dlatego w gabinecie medycyny estetycznej coraz popularniejsze są zabiegi hamujące wypadanie włosów i przyspieszające ich odrost. W wypadaniu włosów bardzo ważne jest zdiagnozowanie przyczyny tego stanu. Łysienie może być spowodowane złą dietą, zbyt częstym farbowaniem, przedłużającym się karmieniem piersią, niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy, z przewlekłym stresem lub też – szczególnie u mężczyzn – występuje łysienie androgenne, którego przyczyna leży w gospodarce hormonalnej organizmu. Czasem kilkukrotna anestezja, tj. znieczulenie przed zabiegami chirurgicznymi jest przez Pacjentów wiązana z problemem wypadania włosów.

W gabinecie medycyny estetycznej hbcmed stosujemy osocze bogatopłytkowe z czynnikami wzrostu, które podawane w skórę owłosioną głowy zapobiega wypadaniu włosów. Czasem osocze autologiczne można połączyć z nieusieciowanym kwasem hialuronowym, przez co efekty zabiegu są bardziej spektakularne. Zabiegi wymagają powtórzenia co miesiąc kilka razy, potem 2x w roku wykonujemy 1 zabieg przypominający. Ostatnio bardzo popularnym preparatem w naszej klinice medycyny estetycznej jest peptydowa terapia włosów – DR. CYJ. Jest to niezwykła formuła zawierająca 7 peptydów zawieszonych w kwasie hialuronowym. Preparat podawany jest przez lekarza medycyny estetycznej techniką mikronakłuć. Seria zabiegów przeciwdziałających wypadaniu włosów pobudza krążenie, odżywia mieszki włosowe, poprawia ukrwienie skóry głowy. Dzięki unikalnej technologii produktu możliwe jest przedłużone uwalnianie peptydów, przez co składniki aktywne mogą działać dłużej. Zabieg wykonywany jest co dwa tygodnie 4 razy. Najpierw Pacjenci zauważają zatrzymanie wypadania włosów, natomiast następne zabiegi przyspieszają odrost.

Włosy leczone w hbcmed są pogrubione, zagęszczone, przestają wypadać. Seria czterech zabiegów wystarczy zazwyczaj, aby osiągnąć zamierzony efekt kliniczny. Jednak co pół roku warto odwiedzać gabinet medycyny estetycznej – 1 zabieg przypominający zapobiegnie problemom w przyszłości. Preparat DR. CYJ można podawać również po przeszczepach włosów w celu optymalizacji efektu. Dobroczynne działanie hair filler doceniają zarówno kobiety, jak i mężczyźni leczeni w hbcmed. Zabiegi nie wymagają znieczulania, są związane z minimalnym dyskomfortem, nie wymagają rekonwalescencji. Zapraszamy wszystkich z przerzedzonymi włosami na rewitalizację mieszków włosowych, pobudzenie krążenia krwi w skórze głowy – dzięki czemu włosy przestaną wypadać, a przyspieszony odrost przywrócił uśmiech na Twojej twarzy;)

Poczuj się lepiej – przyjdź do HBCMED, aby olśniewać wyglądam bez skomplikowanych procedur medycznych!

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *