Podnoszenie kącików ust

Aby nadać twarzy przyjemny zrelaksowany wygląd, bardzo ważne jest odpowiednie wymodelowanie kącików ust. Podczas modelowania ust w gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku używam kwasu hialuronowego z dodatkiem substancji znieczulającej. Zabieg wykonuję  po wykonaniu dokumentacji fotograficznej, w znieczuleniu miejscowym, w warunkach sterylnych, wyłącznie sprzętem jednorazowego użytku.

Zazwyczaj podaję jedną ampułkę kwasu hialuronowego o pojemności 1 ml, czasem wykorzystuję 2 ampułki – w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Stosuję preparaty o różnym stopniu i sposobie usieciowania oraz różnej wielkości cząsteczki kwasu hialuronowego, jednak wszystkie używane przeze mnie  preparaty kwasu hialuronowego mają lidokainę – w celu zwiększenia komfortu Pacjenta podczas zabiegu. Lidokaina jest to substancja znieczulająca, która pozwala w sposób komfortowy podać wypełniacz w  usta.

Zabieg modelowania ust zaczynam od podniesienia kącików ust, co powoduje uzyskanie u Pacjenta efektu zadowolenia, odprężenia, przyjemnego usposobienia. Następnie konturuję kształt ust, na końcu wypełniam usta w miejscach, gdzie straciły swoją objętość lub gdzie występuje asymetria. Podnoszenie kącików ust ma duże znaczenie w odbiorze stanu emocjonalnego Pacjenta. Nikt przecież nie chce uchodzić za smutnego, zestresowanego, sfrustrowanego… Podniesienie kącików ust jest zabiegiem prostym technicznie, a jednocześnie bardzo efektownym. Jest to świetny sposób na leczenie tzw. zajadów czyli nadżerek, inaczej zwanych zapaleniem kątów ust lub kątowym zapaleniem warg.

Przy podnoszeniu kącików ust w uzasadnionych przypadkach można wypełnić również tzw. linie marionetki,  które pogłębiają smutny wygląd twarzy oraz postarzają ją wizualnie. Modelowanie kwasem hialuronowym dolnej części twarzy w gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku odbywa się techniką igłową oraz za pomocą tzw. kaniuli. Depozyty hialuronu wypełniają usta, bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki oraz modelują linię żuchwy. Dzięki takiemu holistycznemu podejściu do dolnej części twarzy można uzyskać efekt uśmiechniętej zadowolonej twarzy. Co ważne, dzięki podniesieniu kącików ust twarz jest odmłodzona, ale wygląda naturalnie i świeżo.

Podnieś kąciki ust- uśmiechnij się – zapraszamy na konsultację przed zabiegiem!

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *