fbpx

Powiększanie ust Białystok

 

Czy powiększanie ust boli? Gdzie najlepiej zrobić zabieg powiększania ust w Białymstoku? Jakie preparaty są najlepsze do powiększania ust? Jakie umiejętności trzeba posiadać, aby tak powiększyć usta, by były one w pełni naturalne i piękne? Na te pytania odpowie lekarz Ewelina Górska, właścicielka Health and Beauty Care w Białymstoku i ekspertka w dziedzinie medycyny estetycznej. Specjalista, który wykonuje zabiegi powiększające usta, powinien przede wszystkim mieć wyczucie piękna i pomysł na uzyskanie najlepszego efektu. Liczy się również dobra technika pracy, respekt dla struktur anatomicznych i rodzaj użytego preparatu. W medycynie estetycznej, a zwłaszcza przy powiększaniu ust, należy stosować sprawdzone preparaty przebadane klinicznie.

Powiększanie ust już od 700 zł, modelowanie w praktyce  – zapraszamy do obejrzenia filmu

 

 

Ogromne znaczenie ma również sterylność gabinetu, a także opieka pozabiegowa. Jeżeli zdarzą się jakiekolwiek powikłania, Pacjentka musi być otoczona odpowiednią opieką. W gabinecie lekarza medycyny estetycznej znajdują się produkty, które mogą skutecznie zapobiec niepożądanym efektom zabiegu. Takie sytuacje podczas powiększania ust zdarzają się bardzo rzadko, ale rolą lekarza jest umieć sobie z nimi skutecznie poradzić. Dobór technik i produktów ma ogromne znaczenie podczas powiększania ust. Ewelina Górska modyfikuje techniki wyuczone na kursach, szkoleniach czy konferencjach i adaptuje je do indywidualnych kodów twarzy Pacjentki. Czasem łączy także różne techniki dla optymalizacji efektu podczas zabiegów powiększających usta. Jeżeli w białostockim gabinecie medycyny estetycznej pojawia się osoba, która chce wyłącznie powiększyć usta, a lekarz Górska widzi inne problemy, to jej rolą jako specjalisty jest holistyczne podejście do problemu estetyki i zdrowia Pacjenta.

 

Powierzchnia ust różni się od innych rejonów skóry

Usta nie posiadają warstwy rogowej naskórka ani gruczołów łojowych w skórze właściwej. Dlatego też bardzo często są spierzchnięte i wymagają szczególnej troski. Oprócz czerwieni wargowej często bardzo ważna jest praca wokół ust. Ma to znaczenie dla uzyskania optymalnie pięknego efektu.

Rozwaga w podawaniu preparatu i znajomość anatomii to podstawy medycyny estetycznej. Są jednak Pacjentki, którym duże usta pasują i lekarz specjalista Ewelina Górska jest w stanie taki efekt uzyskać, dobierając odpowiednią technikę i preparaty. Robi to jednak z poszanowaniem anatomii i indywidualnych cech twarzy, aby nie wywołać efektu odwrotnego do zamierzonego. Duże usta mogą być wyrazem ekspresji kobiety tak jak jej fryzura, tatuaż, styl ubierania się. Medycyna jest sztuką i trzeba być artystą, aby zyskać ładne efekty. W przypadku powiększania ust ważna jest wyobraźnia trójwymiarowa. Po zabiegu powiększającym usta muszą być piękne z każdej strony i w każdej sytuacji- podczas mówienia, uśmiechu itp.

Dobra technika zabiegowa, iniekcja w odpowiednim miejscu, dobrze dobrany wypełniacz, unikanie pułapek anatomicznych to zadanie, jakie musi wykonać lekarz, aby uzyskać piękny efekt i zadowolenie Pacjentki.

 

Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu powiększania, modelowania ust?

Zalicza się do nich: ciążę, karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, choroby układowe tkanki łącznej, opryszczkę. Z opryszczką zmaga się bardzo wiele młodych kobiet, które marzą o tym, by mieć piękne i ponętne usta. Kiedy opryszczka nie jest aktywna, zabieg modelowania ust można wykonać pod osłoną leków antywirusowych. Podczas powiększania ust stosuje się kwas hialuronowy. Jest to najlepszy preparat modelujący usta i dający naturalne efekty. Jest to również preparat doskonały do wypełniania ubytków anatomicznych powstałych z wiekiem lub wrodzonych. Preparaty kwasu hialuronowego różnią się od siebie w zależności od miejsca ich podawania. Ewelina Górska stosuje kwas przebadany klinicznie, ufa renomowanym firmom, dzięki temu skutki uboczne takie jak zaczerwienie czy zasinienie ustępują bardzo szybko i Pacjentki już po tygodniu mogą cieszyć się pięknym i naturalnym wyglądem, a sam zabieg jest prawie bezbolesny (wszystkie produkty kwasu hialuronowego w HBCMED mają preparat znieczulający). Jeżeli szukasz w Białymstoku miejsca, gdzie bezpiecznie powiększysz usta i uzyskasz wymarzony efekt, wybierz się do HBCMED.

Medycyna estetyczna i zabieg powiększania ust. W naszym gabinecie znajdziesz kompleksowe usługi w tym zakresie. Zabiegi są wykonywane przez profesjonalistów. Masz wątpliwości? Zadaj nam pytanie za pomocą funkcji czatu online na stronie i rozwiej swoje wątpliwości. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.