Profiloplastyka medyczna

Profiloplastyka medyczna jest metodą holistycznej terapii twarzy, która poprawiaja jej profil i proporcje przy pomocy wypełnieniaczy i stymulatorów tkankowych, najczęściej kwasu hialuronowego.

Zabieg przywraca harmonię i daje bardzo naturalne efekty kompleksowego odmłodzenia poprzez iniekcje w okolicę czoła, skroni, nosa, brody, żuchwy oraz policzków i ust. Oczywiście rodzaj preparatu i miejsca jego podania zależą od indywidualnych cech twarzy. Zabieg wymaga kompleksowej oceny potrzeb pacjenta, łączenia technik i doboru odpowiednich rodzajów produktów. Jest to nowy trend w odmładzaniu, pozwalający szybko poprawić wygląd i profil twarzy.

Planując zbieg, najpierw uzupełniam brakującą objętość czoła i skroni-oczywiście jeśli jest taka potrzeba. Następnie konturuję policzki i nos. Na końcu modeluję linię żuchwy i usta.

Używam kwasu hialuronowego o różnym stopniu i sposobie usieciowania, wielkość cząsteczek poszczególnych preparatów również jest inna- stosowanie do potrzeb leczonego obszaru. Pracując na różnych głębokościach pamiętam o strukturach anatomicznych, dynamice obszaru oraz znaczeniu dla ogólnego odbioru twarzy każdej z okolic poddawanej terapii.

Po około 2 godzinach pracy z pacjentem efekt jest czesto przewyższający oczekiwania, realne odmłodzenie o 5-10 lat stało się możliwe. I to bez przerysowania natury. Pozostań sobą – w najlepszej wersji 🙂

Zapraszamy do hbcmed!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *