Sunekos

SUNEKOS to unikalna formuła odmładzająca skórę zawierająca nieusieciowany kwas hialuronowy i zawieszone w nim opatentowane połączenie aminokwasów, które przywracają funkcje biologiczne skóry właściwej.

Dzięki temu powraca naturalnie młody wygląd skóry. Aby zainicjować syntezę nowego kolagenu i elastyny SUNEKOS podaje się w seriach 3-4 zabiegów co 7-10 dni. Jest to świetny preparat rozjaśniający cienie pod oczami i usuwający sieć drobnych zmarszczek powieki dolnej – bez ryzyka powikłań w tej wymagającej okolicy.

Regeneracja i biostymulacja skóry powoduje poprawę jej struktury, wypłycenie się zmarszczek, rozjaśnienie cieni, poprawę nawilżenia. Efekty leczenia są widoczne po kilku tygodniach od rozpoczęcia podawania SUNEKOSU.

Są one bardzo naturalne i długotrwałe. Co 6-12 miesięcy wskazany jest zabieg przypominający, pozwalający na utrzymanie zdrowia i pięknego wyglądu skóry. Zapraszamy do HBCMED po odmładzające plany zabiegowe! Już dziś podaruj skórze bio-rewolumetrię! Regeneracja i przywrócenie jędrności skóry przed latem jest jeszcze możliwe 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.