Trening mentalny
Ewelina Górska

Trening mentalny to proces. Polega na wytrenowaniu strategii, pozwalającej osiągnąć cel postawiony przez Pacjenta. Trening mentalny wykorzystuje dźwignie, które dają szybkie rezultaty. Podczas treningu pracujemy nad pewnością siebie, koncentracją, prawem do porażki, wewnętrznym spokojem i nawykiem zwyciężania. W treningu mentalnym bardzo ważna jest relacja z Pacjentem oparta na zaufaniu. Wtedy przy pomocy sprawdzonych metod pomagam osiągać cele zdrowotne, biznesowe czy sportowe. Sięgnij po marzenia. Wszystko zależy od Ciebie :) 

Trening mentalny w Białymstoku

Terminy konsultacji są dostosowane do potrzeb Pacjentów. Gabinet specjalisty znajduje się w centrum Białegostoku przy ulicy Stołecznej 7 i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zobacz cennik Umów się na wizytę

trening mentalny Ewelina Górska

Trening mentalny

TM to proces rozwoju osobistego. Pozwala lepiej zrozumieć swoje potrzeby, aby dobrze określić cel działania i jego dynamikę. Dzięki odpowiedniemu nastawieniu, nawet porażki traktujemy jak lekcje potrzebne, aby osiągnąć pełnię satysfakcji. Zbudowanie poczucia własnej wartości oraz polepszenie komunikacji z otoczeniem powoduje wzrost poczucia szczęścia. Zrozum swe wewnętrzne mechanizmy myślenia, aby zmienić swoje życie. Ku lepszemu. Do zobaczenia :)

trening mentalny w biznesie Ewelina Górska

Trening mentalny w biznesie

Trening mentalny w biznesie pozwala dobrze określić cele przedsiębiorcy i opracować strategię wdrożenia zmian, koniecznych do osiągnięcia sukcesu. Dzięki zgłębieniu potrzeb i obaw człowieka podczas sesji, można szybko i skutecznie dać odpowiednie narzędzia do działania. Bez dobrego balansu wewnętrznego ciężko jest osiągnąć przewagę konkurencyjną i dobrze pracować nad rozwojem firmy. Zmiany w biznesie zaczynają się od zmiany myślenia o nim. A dobry biznes to taki, którego nie tworzymy kosztem własnego zdrowia czy utraty relacji. Be SMART:)

trening mentalny w sporcie

Trening mentalny w sporcie

Aby spełnić osobiste marzenia dotyczące celu wynikowego (na przykład wygrany mecz czy złoty medal) lub treningowego (na przykład pobicie własnego czy światowego rekordu) oprócz ćwiczeń fizycznych i strategii treningowej konieczne jest odpowiednie nastawienie. Power Metal jest równie ważny co siła mięśni, opracowana taktyka i pamięć kinetyczna, ćwiczona podczas treningów. Przewaga w obszarze głowy może zaważyć na szali zwycięstwa. Bo często mecz przegrywa się w szatni. Albo wygrywa...Co wybierzesz?

Trening mentalny w osiąganiu celów zdrowotnych

Wdrożenie nawyków prozdrowotnych wydaje się potrzebne i stosunkowo łatwe. Rozumiemy przecież potrzebę dbania o siebie. Ale w praktyce często przerastają nas niekorzystne przyzwyczajenia, nałogi, trudności w drodze do poprawy zdrowia. Jeżeli nawykiem jest chorowanie, nie ma na świecie terapii, która mogłaby uleczyć człowieka. Zmień myślenie, aby wyzdrowieć.

Zaloguj się do życia w XXI wieku. Co widzisz? Otacza nas epidemia lęku…

Świat przyspieszył, mamy dużo technologii wokół, codziennie jesteśmy bombardowani milionami bodźców i informacji. Niestety, nasz umysł i zmysły ewolucyjnie nie są w stanie nadążyć za...

Zaprojektuj swój sukces

Od tysięcy lat wiadomo dzięki różnym teoriom filozoficznym i na podstawie obserwacji ludzi sukcesu, że wszystko na świecie powstaje 2 razy. Najpierw w głowie – w myślach człowieka a...

Pewność siebie

Pewność siebie jest cechą, którą budujemy w hbcmed podczas zabiegów medycyny estetycznej lub podczas treningu mentalnego. Atrakcyjny wygląd jest często przepustką do sukcesu osobistego, jak...