Nie potrzebujesz skalpela, by być piękną i olśniewającą

Choć na co dzień staramy się prowadzić zdrowy styl życia, dobrze się odżywiać, uprawić sporty i być fit, to istnieją problemy, których nie można rozwiązać bez nowoczesnych i absolutnie bezpiecznych zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna. Jesteś zmęczona, zestresowana, pojawiły się pierwsze, ale widoczne zmarszczki, skóra na Twojej twarzy stała się mniej elastyczne i zwiotczała? Chcesz odzyskać dawny blask i znów poczuć się atrakcyjnie? Nie potrzebujesz chirurga plastycznego ani głęboko inwazyjnych zabiegów. W moim gabinecie zaoferuję bezbolesne rozwiązanie, jakim jest technologia HIFU (USG o wysokiej intensywności). To pozwala osiągnąć lifting twarzy i pokonać miejscowe złogi tłuszczowe na dowolnej części ciała bez użycia skalpela. Efekty widoczne są praktycznie natychmiast.

Co to jest?

HIFU to zaawansowana technologia unosząca leczone kompartmenty twarzy, nadając skórze jędrności i gładkości. Tkanka podskórna to powierzchowna warstwa skóry, która odpowiada za elastyczność i owal twarzy. Z wiekiem właśnie ta warstwa staje się słabsza i zwiotczenie tkanki jest nieuniknione. Chirurgiczny lifting posiada wiele przeciwwskazań, ponadto wiele osób nie chce korzystać z tak inwazyjnych metod.

HIFU to forma terapii, która wykorzystuje skoncentrowane fale ultradźwiękowe, powodując zwiększenie produkcji włókien kolagenowych oraz elastyny. Dzięki temu skóra jest bardziej napięta i wygładzona. Co ważne metoda ta również redukuje zmarszczki (kurze łapki, zmarszczki palacza), opóźnia proces starzenia się skóry oraz konturuje twarz (opadające policzki). Poprawę kondycji skóry można dostrzec tuż po zabiegu, jednak na ostateczne efekty trzeba poczekać do trzech miesięcy. Po upływie tego czasu zakończy się pełen proces regeneracji oraz wytwarzania nowego kolagenu. Takie zabiegi wykonujemy na twarz, szyję oraz dekolt.

HIFU dla ciała

Na szczególną uwagę zasługują możliwości urządzenia w zakresie modelowania sylwetki i poprawy, jakości skóry ciała. Ponadto zabieg HIFU jest równie pożądany w przypadkach, gdy konieczne jest usunięcie nadmiaru tłuszczu i gdy konieczne jest przywrócenie elastyczności skóry. Dzięki natychmiastowemu podgrzaniu tkanki komórka tłuszczowa dosłownie wytapia się. Zabiegi cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet po porodzie i po utracie dużej masy ciała. Pomaga im w wymodelowaniu sylwetki oraz w korygowaniu i likwidowaniu rozstępów, blizn czy przebarwień. Zabieg jest nieinwazyjny, czyli nie dochodzi do naruszenia ciągłości tkanek oraz naskórka, dlatego Pacjentka po zabiegu może wrócić do swojej aktywności.

Przeciwwskazania do zabiegu HIFU

HIFU to zabieg absolutnie bezpieczny. Istnieje bardzo małe ryzyko skutków ubocznych. Zazwyczaj jest to lekkie zaczerwienienie utrzymujące się kilka godzin oraz niewielka nadwrażliwość przez kilka dni. To naprawdę niewiele, w porównaniu z szybkim i zaskakującym efektem. Pacjenci po zabiegach, w których wykorzystywany był kwas hialuronowy lub botox powinni odczekać 14 dni od wykonanego zabiegu.
Zabieg nie jest wskazany osobom cierpiącym na padaczkę, choroby serca, cukrzycę. Pacjenci z implantami, rozrusznikiem serca, zażywający leki przeciwzapalne, kobiety w ciąży i karmiące piersią również nie powinny podawać się promieniom HIFU.
Jednym słowem HIFU jest to alternatywa dla osób chcących poprawić wygląd swojej skóry oraz podkreślić rysy twarzy. Zabiegi cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz pozytywną opinią! Serdecznie zapraszam na konsultacje i zabieg w moim gabinecie medycyny estetycznej. Zapewniam Cię, że wyjdziesz z niego piękna i olśniewająca, a Twoja metamorfoza będzie bezbolesna. Sprawdź zakładkę HIFU Białystok.

Specjalista neurologii i medycyny estetycznej
Ewelina Górska

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *