Pozbądź się niechcianych naczynek bądź rumienia!

Laser żółty jest przełomem w leczeniu rozszerzonych naczynek lub rumienia na twarzy.

Dzięki tej nowoczesnej technologii możemy uporać się z zaczerwienieniem twarzy i siatką rozszerzonych naczynek krwionośnych – na przykład na nosie, policzkach, brodzie – już w kilka minut i to bez przerwania ciągłości naskórka ani wykluczenia z codziennych aktywności!

Dlaczego ja?

Predyspozycje genetyczne, a także styl życia, zmienne temperatury (skrajnie niskie lub wysokie), nawyki żywieniowe bądź też używki  powodują, że naczynia krwionośne rozszerzają się, a w części środkowej twarzy powstaje rumień.

Coraz więcej pacjentów,  którzy zgłaszają się do HBCMED z powodu rozszerzonych naczyń krwionośnych, jest leczona laserem Advatx. Emituje on światło żółte. Ta nowoczesna technologia jest urządzeniem precyzyjnym, bezpiecznym i skutecznym. Przy pomocy energii emitowanej dzięki laserowi rozszerzone naczynia, szpecące naszą skórę, ulegają zamknięciu, a następnie resorpcji.

Kiedy mogę spodziewać się efektu? Efekt zabiegu jest widoczny tuż po jego wykonaniu w przypadku pojedynczych zmian naczyniowych, zaś przy większych naczyniach potrzebny jest dłuższy, by skóra wyglądała pięknie.

Jak często powinienem wykonywać zabiegi? W przypadku zamykania naczynek zazwyczaj jeden zabieg wystarczy, aby wyleczyć skórę, czasem jednak na kontroli domykajmy pojedyncze naczynka dla optymalizacji efektu. W przypadku rumienia potrzebne są 4 zabiegi w odstępach miesięcznych.

Jak działa laser żółty ?

Emituje energię, która jest pochłaniana przez hemoglobinę, powodując zamknięcie patologicznie rozszerzonych naczynek. Długość fali emitowana przez laser Advatx jest idealna, aby precyzyjnie i skutecznie usunąć defekty skóry, nie uszkadzając przy tym sąsiednich tkanek. Wiele osób ze skórą naczyniową bądź trądzikiem różowatym ma rumień. Usuwamy go stopniowo przy pomocy laseroterapii w sposób bezpieczny. Energia emitowana przez laser przenika przez skórę, nie uszkadzając jej. Dzięki temu nie ma okresu rekonwalescencji po zabiegowej – pacjent od razu może wrócić do codziennych aktywności. Dzięki precyzji i innowacji urządzenia możemy osiągnąć zamierzony efekt przy użyciu niższych mocy, niż było to w laserach starszej generacji. Podczas zabiegu wiązki światła docierają do naczyń krwionośnych, powodując ich obkurczenie bądź zamknięcie. Jeśli naczynia nie są zbyt duże, już jeden zabieg przyniesie satysfakcjonujący efekt.

Nie chcę mieć naczynek ani rumienia, ale boję się bólu… Czy to boli?

Zabieg laseroterapii urządzeniem Advatx jest praktycznie bezbolesny, wiąże się jedynie z niedużym dyskomfortem.

Jak długo utrzymują się efekty po laserowym leczeniu skóry?

Zabieg pozwala na skuteczne zlikwidowanie rozszerzonych naczyń czy rumienia, jednak w przypadku skór podatnych na występowanie problemów naczyniowych mogą pojawić się nowe zmiany…

Ile trwa zabieg?

Zabieg trwa od kwadransa do godziny. Nie wymaga wcześniejszego znieczulenia.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Po zastosowaniu lasera pacjent powinien stosować kremy z filtrami przeciwsłonecznymi na dzień, zaś natłuszczać bądź nawilżać skórę na noc- lekarz zadecyduje o tym.

Czy są przeciwwskazania do laserowego leczenia światłem żółtym?

Przeciwwskazaniem do zabiegów z użyciem Advatx są stany zapalne skóry, opryszczka, niektóre zaburzenia hormonalne, aktywne choroby nowotworowe, świeża opalenizna, okres ciąży i karmienia piersią, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych lub choroby wpływające na krzepnięcie krwi, przyjmowanie leków światłouczulających na przykład retinoidów, inne zabiegi medyczne wykonywane wcześniej na obszarze wymagającym leczenia- tu należy przedyskutować z lekarzem możliwość użycia tej technologii.

Jeśli Twoim problemem są rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy lub rumień – szczególnie w okolicy nosa, policzków lub brody – zapraszamy na zabiegi leserowe.

Say Hello to Yellow- laser Advatx

To profesjonalista w leczenia problemów naczyniowych skóry. Zabiegi laserowe dają znakomite efekty dzięki zastosowaniu światła żółtego, które jest absorbowane przez hemoglobinę w dużo większym stopniu niż np. lasery emitujące światło zielone. Dlaczego skuteczność i bezpieczeństwo zamykania naczynek i leczenia rumienia są większe przy użyciu technologii Advatx.

W przypadku pojedynczego naczynka wystarcza jeden zabieg, aby trwale pozbyć się problemu. Rozległe zmiany naczyniowe i rumień wymagają kilku zabiegów, aby efekt był satysfakcjonujący.

Zapraszamy!!!

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *