Twoja twarz stanie się młodsza i piękniejsza

To jak żyjemy, ma ogromny wpływ na nasz sposób starzenia się. Ciągły pośpiech, zła dieta, stres, życie w zanieczyszczonym środowisku, długie godziny pracy, klimatyzowane wnętrza – wszystko to wpływa na kondycję całego naszego organizmu, a widoczne jest na naszej twarzy. Aby utrzymać naturalnie piękny wygląd, należy dbać o sprężystość, elastyczność i dobre nawilżenie skóry. Z pomocą przychodzą tu zabiegi redukujące zmarszczki lub opóźniające proces starzenia. Zrelaksowana, zadowolona, dobrze czującą się osoba ma lepszą projekcję siebie, ale też lepszy odbiór u innych. Z pewnością dzięki wzrostowi poczucia własnej samooceny potrafimy być lepszą wersją siebie.

Usuwanie zmarszczek przy pomocy energii emitowanej przez laser stymuluje skórę do jej przebudowy, dzięki czemu z tygodnia na tydzień zmienia się faktura skóry, staje się ona jaśniejsza, bardziej jędrna. Jest to procedura niewymagająca okresu rekonwalescencji. Pacjent do 2 godzin po zabiegu ma lekko zaczerwienioną skórę, potem zazwyczaj wraca do normalnych aktywności życiowych.

W moim gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku usunięcie zmarszczek jest również możliwe za pomocą HIFU, czyli skupionej wiązki fal ultradźwiękowych o wysokiej intensywności. HIFU to bardzo precyzyjna metoda do liftingu i napinania skóry oraz modelowania sylwetki. Wiązka ultradźwięków wytwarzana przez urządzenie jest dostarczana do głębokich warstw skóry w sposób frakcyjny. Skóra przebudowuje się, a dzięki temu napinanie i ujędrnianie za pomocą HIFU odbywa się raz na rok lub 2 lata.

Należy zaznaczyć, że zabieg z użyciem skoncentrowanych ultradźwięków pomaga mi konturować twarz i liftingować skórę szyi i dekoltu w sposób absolutnie nieinwazyjny. Przebudowa skóry i jej regeneracja odbywa się za pomocą odbudowy struktury kolagenowej w skórze. Niweluje to efekt wiotkiej skóry, podnosi owal twarzy, konturuje ją. Efekty zauważalne przez Pacjenta po około 3 miesiącach od zabiegu to redukcja zmarszczek. Jest to bardzo precyzyjna i bezpieczna metoda zabiegowa. Nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabiegi można przeprowadzać o każdej porze roku.

Jednak aby w sposób odpowiedzialny i profesjonalny wykonać zabieg, potrzebna jest wiedza anatomiczna, wyobraźnia przestrzenna oraz znajomość protokołów zabiegowych. Urządzenie Utims Mini to najnowsza generacja HIFU w kompaktowej formie, której niebywałą zaletą jest bezbolesność procedury. Za pomocą HIFU – oprócz wykonania liftingu bezinwazyjnego twarzy, oprócz odmłodzenia skóry szyi i dekoltu i poprawienia jej elastyczności – możemy również zredukować tkankę tłuszczową podbródka, liftingować biust oraz modelować sylwetkę.

Podsumowując: zogniskowane ultradźwięki o wysokiej intensywności redukują zmarszczki, wygładzają bruzdy, napinają skórę, dając efekt liftingu. Zindywidualizowane protokoły leczenia stosowane w moim gabinecie medycyny estetycznej HBCMED pozwalają na osiągnięcie harmonijnego, naturalnego efektu estetycznego. Medycyna estetyczna to nie tylko usuwanie zmarszczek! Medycyna Estetyczna graniczy ze sztuką. Techniki zabiegowe mają urealnić wizję, którą wypracować trzeba wspólnie z Pacjentem.

Co ciekawe, mężczyzna w gabinecie medycyny estetycznej jest coraz częstszym gościem. Już wie, że skuteczne zabiegi mogą mu pomóc podkreślić swą męskość i odświeżyć wizerunek. Mężczyzna nie chce być piękny! Pragnie być atrakcyjny, ale nie wygładzony. Często obawia się feminizacji. Choć męska twarz jest dla mnie wyzwaniem, potrafię dyskretnie i skutecznie pozbyć się niedoskonałości skóry. Mężczyzna oczekuje konkretnego programu leczenia, jest bardziej ukierunkowany na cel i choć natura obdarzyła go inną wrażliwością na ból, narzeka rzadko, stara się nie okazywać słabości…

Tak więc zapraszam na konsultację Panie i Panów! Zapewniam, że każdy będzie zadowolony z efektów leczenia.

Specjalista neurologii i medycyny estetycznej

Ewelina Górska

Wszystkie treści na tej stronie mają charakter informacyjny, nie gwarantują identycznych efektów u każdego leczonego pacjenta i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *