fbpx

Usuwanie zmarszczek Białystok

Usuwanie zmarszczek to jeden z popularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku. Najczęściej zmarszczki usuwane są za pomocą czynnika relaksującego mięśnie (botoxu). Czynnik ten hamuje transmisję nerwowo – mięśniową, powodując relaksację mięśni, a przez to wygładzenie skóry twarzy. Zabieg taki jest wykonywany co kilka miesięcy, efekty są widoczne już kilka dni po zabiegu, jest on prawie bezbolesny i trwa krótko. Pacjent po oczyszczeniu skóry twarzy ma wykonywanych kilka mikroiniekcji w okolice wymagające leczenia. Czynnik relaksujący mięśnie można podawać tylko w przypadku tak zwanych zmarszczek dynamicznych, czyli takich, które uwidaczniają się, kiedy poruszamy mięśniami. Inaczej zmarszczki takie zwane są mimicznym. Za pomocą czynnika relaksującego mięśnie jest możliwe usuwanie zmarszczek na czole, na przykład lwiej zmarszczki, zmarszczek poziomych czoła, kurzych łapek lub tak zwanych zmarszczek króliczych czy też zmarszczek palacza. Wygładzenie zmarszczek jest możliwe prawie u każdego Pacjenta.

Niewiele jest przeciwwskazań do zabiegu. Ze względu na efekt szybkiego wygładzenia zmarszczek, krótki czas zabiegu oraz małą jego inwazyjności, zabieg redukcji zmarszczek mimicznych jest bardzo popularny w Białymstoku.

 

Sprawdź jak usuwamy zmarszczki w Białymstoku. Skorzystaj z usług medycyny estetycznej.

 

 

Usuń zmarszczki, zarezerwuj wizytę już dziś. Medycyna estetyczna jest dla Ciebie!

Kliknij przycisk rezerwacji znajdujący się w lewym dolnym rogu ekranu. Masz pytania dotyczące zabiegu? Zadaj nam pytanie, korzystając z funkcji czatu online. Innymi sposobami radzenia sobie ze zmarszczkami – w tym przypadku tak zwanymi statycznymi – jest praca nad kondycją skóry. Zabiegi odmładzające powinny być wykonywane systematycznie, gdyż o kondycję skóry i jej zdrowy wygląd powinniśmy dbać dużo częściej niż przychodzić na zabieg relaksujący mięśnie. Jeśli chodzi o procedury ujędrniające skórę, w gabinecie HBCMED zaproponować możemy regenerację skóry za pomocą osocza bogatopłytkowego z czynnikami wzrostu, kolagen, mezoterapię igłową z użyciem NCTF lub podawanie drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego w powierzchowne warstwy skóry.

 

Inne sposoby wypełniania zmarszczek. Poznaj zabiegi, które wykonujemy w Białymstoku.

Innym sposobem redukcji zmarszczek statycznych jest wypełnianie bruzd lub zagłębień, ubytków tkankowych za pomocą kwasu hialuronowego. Kiedy modelujemy twarz, na przykład uzupełniając poduszeczki tłuszczowe, które z wiekiem zanikają, modelując linię żuchwy, uzyskujemy efekt liftingu. Poprawia to wstępnie wygląd, na przykład bruzd nosowo – wargowych czy też linii marionetek. Oczywiście, jeżeli jest taka potrzeba, modelujemy również okolicę oka lub ust, podając hialuron (kwas hialuronowy) bezpośrednio w zagłębienia, tj. w dolinę łez czy też bruzdy lub zmarszczki. Uzupełnienie okolic twarzy, w których występują ubytki, zaniki, zagłębienia, likwiduje zmarszczki poprzez ich wypełnianie, ale również następuje stymulacja skóry do produkcji własnych czynników potrzebnych, aby zachować młodość na długo (usuwanie zmarszczek).

Zabiegi redukujące zmarszczki na zasadzie stymulacji własnej skóry do produkcji kolagenu i elastyny to: podawanie kolagenu, osocza bogatopłytkowego z czynnikami wzrostu i mezoterapia z użyciem NCTF oraz drobnocząsteczkowego hialuronu stosowane raz na kilka tygodni aż do uzyskania dobrej kondycji skóry. Potem zabieg przypominający wykonywany jest co kilka miesięcy. Zabiegi z kwasem hialuronowym wykonuje się rzadziej, na przykład modelowanie policzków i linii żuchwy usuwa zmarszczki na około 2 lata, natomiast zmarszczki w okolicy ust trzeba usuwać co 12 miesięcy. Również zagłębienie pod okiem, zwane doliną łez, wypełniam kwasem hialuronowym przy pomocy kaniuli raz na rok. 99% Klientów jest zadowolonych z usługi (usuwanie zmarszczek).

W moim gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku wygładzanie zmarszczek jest możliwe również przy pomocy miksu osocza bogatopłytkowego z czynnikami wzrostu zmieszanego z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Zabieg ten daje doskonałe efekty i dzięki temu, może być wykonywany rzadziej niż podawanie wyłącznie osocza bogatopłytkowego bądź wyłącznie kwasu hialuronowego nawilżającego skórę. Zobacz również wypełnianie zmarszczek.

Oczywiście, aby skutecznie usunąć zmarszczki powstające z wiekiem u każdego człowieka, potrzebujemy łączenia procedur. Na przykład, kiedy zrelaksujemy mięśnie, znikną dynamiczne zmarszczki, kiedy modelujemy twarz i wypełnimy ubytki tkankowe, znikną również zmarszczki statyczne. Przy działaniu stymulującym na skórę drobne powierzchowne zmarszczki też zostaną zredukowane. Przy usuwaniu zmarszczek medycyna estetyczna najczęściej korzysta z dobrodziejstwa, jakim jest kwas hialuronowy lub wykonuje się to za pomocą botoxu.

Wygładzanie zmarszczek to jeden z najpopularniejszych zabiegów w moim gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku. Korzystają z niego zarówno kobiety, jak i – coraz częściej – mężczyźni.

Tylko holistyczne podejście do starzenia twarzy daje optymalne efekty, które są naturalne i długotrwałe.

Często jest to dobry początek przygody z medycyną estetyczną, od tego zaczynamy. Potem można kobiecie wymodelować usta, mężczyźnie wykonać zabieg na skórę owłosioną głowy, aby nie następowało łysienie androgenne. Ale takim zdecydowanie najczęstszym, pierwszym powodem zapoznania się ze mną, jako lekarzem medycyny estetycznej, jest potrzeba redukcji zmarszczek (kwasem hialuronowym lub przy użyciu botoxu).

Likwidacja drobnych zmarszczek jest możliwa również przy użyciu lasera. Zabiegi takie trzeba powtarzać co kilka tygodni, kilka razy. Skóra odbudowuje się i drobne zmarszczki zostają zlikwidowane, a przy okazji Pacjent pozbywa się zaczerwienienia, wyprysków i rozszerzonych naczyń. Szukasz lekarza medycyny estetycznej, odwiedź nasz gabinet. Wykonujemy usługę – usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym najlepiej, jeśli wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy jest bezpiecznym środkiem wtedy, gdy zabieg wykonuje profesjonalista. Usuwanie zmarszczek to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Kurze łapki to problem, z którym radzimy sobie za pomocą medycyny estetycznej, kwasem hialuronowym skutecznie usuwa się owe kurze łapki.