Nasz zespół

lekarz-medycyny-estetycznej-bialystok_MOD

Ewelina Górska

  • lekarz medycyny od 2003 r.
  • specjalistka neurolog od 2010 r.
  • podaje toksynę botulinową od 2010 r.
  • lekarz medycyny estetycznej od 2011 r.
  • ultrasonografistka od 2008 r.
  • lekarz Orzecznik w Wojewódzkiej Komisji ds. Niepełnosprawności w latach 2012-2016
  • główny badacz w międzynarodowych badaniach wieloośrodkowych dotyczących leczenia otępień i stwardnienia rozsianego,
  • ekspert w podawaniu botuliny i stosowaniu technik iniekcyjnych w medycynie estetycznej

Edyta Żendzian

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, magister pielęgniarstwa, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi oraz dziećmi. Od 2013 roku, jako członek zespołu wspiera naszych Pacjentów w dążeniu do odzyskania i utrzymania zdrowia, pięknego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. Doskonała organizacja pracy własnej, sumienność i konsekwencja to cechy, dzięki którym nieustannie się rozwija, podnosi swoje kwalifikacje i spełnia się zawodowo, nie zapominając jednocześnie o poszanowaniu drugiego człowieka. Miłośniczka zwierząt, w szczególności kotów. Entuzjastka aktywnego wypoczynku.

Paulina Dąbrowska

Magister pielęgniarstwa w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa chirurgicznego. Swoją przygodę zawodową zaczęła w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, ponieważ nie boi się wyzwań. To tam stawiała swoje pierwsze kroki jednocześnie realizując swoje marzenia pracy w zespole interdyscyplinarnym, gdzie czuje się w pełni członkiem zespołu. Praca pielęgniarki od razu skradła jej serce. Uwielbia pracę z ludźmi, jest osobą komunikatywną, cierpliwą, o dużej empatii, potrafi budować relacje z pacjentem oraz personelem medycznym. Bardzo lubi uczyć się nowych rzeczy, rozwijać swoje umiejętności. Została laureatką ogólnopolskiego konkursu „Pielęgniarka Roku 2016”. W czasie wolnym odkrywa nowe miejsca podróżując.

Monika Muszyńska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego. Związana z oddziałem neurochirurgicznym – doskonale rozumie problemy Pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi. Pozytywnie nastawiona do życia. Oddana swojej pracy, uparcie dąży do stawianych celów. Dobro Pacjenta jest jej priorytetem. Jej zamiłowaniem jest szeroko rozumiana branża beauty. Praca w Health Beauty Care pozwala jej łączyć to, co kocha najbardziej – pracę z Pacjentem oraz swoją pasję.

Ewelina Górska:

Łączy wiedzę opartą na faktach z doświadczeniem klinicznym zapewniając każdemu Pacjentowi odpowiednie rozwiązanie. Kładzie nacisk na bezpieczeństwo Pacjenta starając się stosować minimalnie inwazyjne procedury zabiegowe w neurologii i medycynie przeciwstarzeniowej. Ma konkretne i praktyczne podejście do rozwiązywania problemów. Kwalifikacje potwierdzone certyfikatami zdobyła w czasie licznych modułów szkoleniowych. Poszerza systematycznie wiedzę uczestnicząc w sympozjach, konferencjach naukowych oraz warsztatach. Specjalizuje się w niechirurgicznym liftingu twarzy, odmładzaniu okolicy oka i ust, korekcji zmarszczek mimicznych. Lubi biegać o poranku.

Schorzenia neurologiczne wprowadzają w życie pacjentów dyskomfort, zaburzają funkcjonowanie społeczne, rodzinne oraz zawodowe. Często nie dają o sobie zapomnieć ani na chwilę. Powodują cierpienie, czasem inwalidztwo. Bywa, że okno terapeutyczne nie jest szerokie – trzeba działać szybko i skutecznie. W niektórych sytuacjach Pacjenta można tylko zdiagnozować i przedstawić mu rokowanie.

Stosujemy terapie witaminowe odbudowujące uszkodzone struktury nerwowe.

Jako neurolog spotykam ludzi cierpiących, wymagających diagnostyki, terapii specjalistycznych i wsparcia na różnych szczeblach funkcjonowania. Jako lekarz medycyny estetycznej poprawiam komfort życia poprzez polepszenie samopoczucia, samooceny czy też pozbycie się kompleksów. Podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej dbam przede wszystkim o bezpieczeństwo Pacjenta oraz skuteczność wykonywanych procedur, gdyż w tych przypadkach chodzi o efekt.

Najczęściej wykonywane zabiegi w HBCmed to: zastrzyki z toksyny botulinowej (ze wskazań neurologicznych bądź estetycznych), podawanie kwasu hialuronowego, osocza lub kolagenu. Są to zabiegi stosunkowo mało inwazyjne, nastawione na poprawę wyglądu i odmłodzenie. Dzięki doświadczeniu Personelu, stosowaniu nowoczesnych technik, pełnej personalizacji zabiegu oraz przebadanym i skutecznym preparatom możliwe jest uzyskanie przewidywalnego efektu przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

W HBCmed dbamy, aby wzrastało poczucie atrakcyjności naszych Pacjentów poprzez uzyskanie naturalnych efektów. Świeża, odmłodzona skóra staje się piękniejsza, a doświadczenie przemiany sprzyja dobremu samopoczuciu.

Każdy Pacjent przed zabiegiem wymaga konsultacji lekarza w celu opracowania indywidualnego planu leczenia.

Przed konsultacją przygotuj informacje o przebytych schorzeniach, przyjmowanych lekach i wcześniej wykonanych zabiegach.

Do zobaczenia!