fbpx

Nasz zespół

lekarz-medycyny-estetycznej-bialystok_MOD

Ewelina Górska

  • lekarz medycyny od 2003 r.
  • specjalistka neurolog od 2010 r.
  • podaje toksynę botulinową od 2010 r.
  • lekarz medycyny estetycznej od 2011 r.
  • ultrasonografistka od 2008 r.
  • lekarz Orzecznik w Wojewódzkiej Komisji ds. Niepełnosprawności w latach 2012-2016
  • główny badacz w międzynarodowych badaniach wieloośrodkowych dotyczących leczenia otępień i stwardnienia rozsianego,
  • ekspert w podawaniu botuliny i stosowaniu technik iniekcyjnych w medycynie estetycznej

Urszula Dębowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, magister pielęgniarstwa. W trakcie specjalizacji z Anestezjologii i Intensywnej terapii. Do niedawna członek zespołu Kardiologii Inwazyjnej z Oiok. Z zespołem HBC med związana od 2011 roku. Cechuje ją uprzejmość, empatia i szcunek do drugiego człowieka. Pozytywnie nastawiona do podnoszenia kwalfikacji zawodowych oraz doskonalenia umiejętności niezbędnych podczas pracy z Pacjentem. Prywatnie żona i mama dwóch uroczych córeczek.

Edyta Żendzian

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, magister pielęgniarstwa, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi oraz dziećmi. Od 2013 roku, jako członek zespołu wspiera naszych Pacjentów w dążeniu do odzyskania i utrzymania zdrowia, pięknego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. Doskonała organizacja pracy własnej, sumienność i konsekwencja to cechy, dzięki którym nieustannie się rozwija, podnosi swoje kwalifikacje i spełnia się zawodowo, nie zapominając jednocześnie o poszanowaniu drugiego człowieka. Miłośniczka zwierząt, w szczególności kotów. Entuzjastka aktywnego wypoczynku.

Ewelina Górska:

Łączy wiedzę opartą na faktach z doświadczeniem klinicznym zapewniając każdemu Pacjentowi odpowiednie rozwiązanie. Kładzie nacisk na bezpieczeństwo Pacjenta starając się stosować minimalnie inwazyjne procedury zabiegowe w neurologii i medycynie przeciwstarzeniowej. Ma konkretne i praktyczne podejście do rozwiązywania problemów. Kwalifikacje potwierdzone certyfikatami zdobyła w czasie licznych modułów szkoleniowych. Poszerza systematycznie wiedzę uczestnicząc w sympozjach, konferencjach naukowych oraz warsztatach. Specjalizuje się w niechirurgicznym liftingu twarzy, odmładzaniu okolicy oka i ust, korekcji zmarszczek mimicznych. Lubi biegać o poranku.

Schorzenia neurologiczne wprowadzają w życie pacjentów dyskomfort, zaburzają funkcjonowanie społeczne, rodzinne oraz zawodowe. Często nie dają o sobie zapomnieć ani na chwilę. Powodują cierpienie, czasem inwalidztwo. Bywa, że okno terapeutyczne nie jest szerokie – trzeba działać szybko i skutecznie. W niektórych sytuacjach Pacjenta można tylko zdiagnozować i przedstawić mu rokowanie.

Stosujemy terapie witaminowe odbudowujące uszkodzone struktury nerwowe.

Jako neurolog spotykam ludzi cierpiących, wymagających diagnostyki, terapii specjalistycznych i wsparcia na różnych szczeblach funkcjonowania. Jako lekarz medycyny estetycznej poprawiam komfort życia poprzez polepszenie samopoczucia, samooceny czy też pozbycie się kompleksów. Podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej dbam przede wszystkim o bezpieczeństwo Pacjenta oraz skuteczność wykonywanych procedur, gdyż w tych przypadkach chodzi o efekt.

Najczęściej wykonywane zabiegi w HBCmed to: zastrzyki z toksyny botulinowej (ze wskazań neurologicznych bądź estetycznych), podawanie kwasu hialuronowego, osocza lub kolagenu. Są to zabiegi stosunkowo mało inwazyjne, nastawione na poprawę wyglądu i odmłodzenie. Dzięki doświadczeniu Personelu, stosowaniu nowoczesnych technik, pełnej personalizacji zabiegu oraz przebadanym i skutecznym preparatom możliwe jest uzyskanie przewidywalnego efektu przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

W HBCmed dbamy, aby wzrastało poczucie atrakcyjności naszych Pacjentów poprzez uzyskanie naturalnych efektów. Świeża, odmłodzona skóra staje się piękniejsza, a doświadczenie przemiany sprzyja dobremu samopoczuciu.

Każdy Pacjent przed zabiegiem wymaga konsultacji lekarza w celu opracowania indywidualnego planu leczenia.

Przed konsultacją przygotuj informacje o przebytych schorzeniach, przyjmowanych lekach i wcześniej wykonanych zabiegach.

Do zobaczenia!